خبر خبر

افتتاح سه طرح فرودگاهي به ارزش 55 ميليارد ريال در فرودگاه هاي استان گيلان
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سفر به گيلان سه طرح زيرساختي به ارزش 55 ميليارد ريال را افتتاح مي کند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه گیلان، غلامرضا کریم آقایی، مدیرکل فرودگاه با اعلام این خبر عنوان کرد: این طرح ها شامل نصب دستگاه جدید DVOR/DME ( با اعتبار 20 میلیارد ریال)، بهره برداری از ساختمان مانیتورینگ دوربین های مدار بسته (با اعتبار 20 میلیارد ریال) و نصب دو دستگاه دیزل ژنراتور( با اعتبار 15 میلیارد ریال) است که 25 خرداد توسط حسین اسفندیاری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری می رسد.

مدير کل فرودگاه استان گيلان گفت: این طرح ها بخشی از پروژه های زیرساختی آماده افتتاح فرودگاه به ارزش کلی 230 میلیارد ریال است که در دو سال گذشته اجرا شده اند.

وی افزود: از جمله سایر طرح های آماده افتتاح فرودگاه گیلان می توان به سیستم روشنایی تقرب دقیق(PALS) باند27، سیستم نشان دهنده تقرب دقیق(PAPI) باند 09، محوطه سازی به متراژ 40 هزار مترمربع و احداث و تجهیز مخزن بتنی و ایستگاه پمپاژ و شبکه توزیع آب شرب اشاره کرد که به زودی توسط سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری می رسند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری