خبر خبر

ايستگاه آتش نشاني فرودگاه بين المللي کرمان به نام شهيد فردوسي نامگذاري شد
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در ديدار با خانواده شهيد مجيد فردوسي، ايستگاه آتش نشاني و هدايت زميني فرودگاه بين المللي کرمان را به نام اين شهيد نامگذاري کرد.

به گزارش روابطعمومی اداره کل فرودگاه های استان کرمان، سیاوش امیرمکری که امروز چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه به کرمان سفر کرده بود، پس از بازدید از پروژه های فرودگاه بین المللی کرمان و شرکت در نشست شورای اداری این فرودگاه به دیدار خانواده شهید مجید فردوسی از کارکنان این فرودگاه رفت.

در این دیدار که فرهبد مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران شرکت فرودگاه ها، ایزدبین سرپرست دفتر مدیرعامل و علی قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های استان کرمان حضور داشتند، از خانواده شهید بزرگوار دفاع مقدس، مجید فردوسی تجلیل شد.

شهید فردوسی در دوران دفاع مقدس به طور داوطلبانه وارد جبهه نبرد شد و در فاو مورد حمله شیمیایی قرار گرفت. پس از مدتی نیز به دلیل جراحت های گاز خردل به شهادت رسید و همسر این شهید با فداکاری های بسیار دو فرزند پسر یادگار این شهید را نگهداری و تربیت کرد.

در این دیدار بنا بر پیشنهاد مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و موافقت امیرمکری، برای تجلیل از مقام شامخ شهید فرودسی که از پرسنل ایمنی زمینی فرودگاه کرمان بود، ایستگاه آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما این فرودگاه به نام این شهید بزرگوار، مزین و نامگذاری شد.

یادآور می شود؛ در این دیدار همسر شهید فردوسی خاطراتی از این شهید را نقل و به بیان گوشه یی از مشکلات خانواده پرداخت و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها نیز نسبت به برطرف شدن مشکلات و رسیدگی به درخواست های همسر شهید فردوسی قول مساعد داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری