خبر خبر

در مراسم تقدير از فرمانده پيشين حوزه مقاومت بسيج بيان شد:
حسيني فردي اخلاق‎مدار است که هميشه براي حفظ آرامش بسيج و شرکت تلاش کرد
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تکريم از فرمانده پيشين حوزه مقاومت بسيج اين شرکت، وي را فردي متعادل و اخلاق مدار دانست که در سخت‎ترين شرايط براي ايجاد آرامش در مجموعه بسيج و شرکت تلاش کرد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در مراسم تکریم حمید حسینی که امروز، 25 خرداد، با حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج صنعت هوانوری و فرمانده و اعضای شورای حوزه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد، گفت: آقای حسینی فردی خوشنام و پر تلاش در زمینههای تخصص خود و همچنین بسیج هستند و با توجه به روحیاتی که از ایشان سراغ دارم درخواست میکنم که حتما ارتباط خود را با حوزه بسیج حفظ کنند و تجربیاتشان را در اختیار آنها بگذارند.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای حوزه افرادی توانمند هستند، گفت: این موضوع انتظار ما را از بسیج بالا می برد و امیدوارم با دیدگاهی که در این دوره وجود دارد و با اعتقادی که بنده به حمایت از بسیج دارم و با همت و تلاشهای حوزه بسیج شرکت، شاهد فعالیتهای ارزشمند آن در زمینه اهداف متعالی بسیج باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید از گذشته تجربه کسب کرد و درس گرفت، گفت: حوزه برای اینکه بتواند موفق باشد باید یک برنامه راهبردی مناسب داشته باشد و ما در شرکت آمادگی داریم که با ارائه این برنامه ضمن آگاهی از آن، برای هماهنگیها و تعیین اعتبارات لازم اقدام کنیم.

امیرمکری با اشاره به تحریم و شرایط دشوار اداره صنعت هوانوردی گفت: در این زمان دشوار بسیج میتواند کمک زیادی به شرکت بکند تا بتوانیم به کمک هم راههای خروج از این بحران را بیابیم.

همچنین حمید حسینی در سخنان کوتاهی ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید و اعضای شورای حوزه بسیج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران توجه مدیرعامل به بسیج را بسیار ارزشمند دانست و گفت: همین که مدیرعامل برای بسیج وقت می گذارد و در اتاق ایشان به روی بسیجیان گشوده است جای قدردانی بسیار زیادی دارد و این نشان میدهد که آینده روشنی پیش روی بسیج شرکت قرار دارد.

گفتنی است، در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از فعالیتهای حسینی قدردانی شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری