خبر خبر

در مراسم معارفه معاون عمليات فرودگاهي مطرح شد:
اميرمکري: براي تسريع در اتمام پروژه‎هاي فرودگاهي با جديت عمل شود/ صفائي: براي بهبود عملکرد، نظم و انضباط و سرعت و دقت را تسري مي‎بخشم
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم معارفه مصطفي صفائي، معاون جديد عمليات فرودگاهي، بر جديت در سرعت بخشيدن به اتمام پروژه‎هاي فرودگاهي تاکيد کرد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این مراسم گفت: در چند ماه اخیر که راهبری و معاونت عملیات فرودگاهی برعهده آقای اسفندیاری بود متوجه شدیم که فشار کار بسیار زیاد است و با توجه به اینکه در حوزه راهبری باید سیاستگذاری، آیندهنگری و بررسی تحولات آینده مورد توجه قرار گیرد، بهتر دیدیم که این دو حوزه از یکدیگر جدا شوند.

وی با اشاره به اینکه برای انتخاب معاون عملیات فرودگاهی رایزنیهای زیادی انجام شد، گفت: در نهایت آقای صفایی که تجربه زیادی در این خصوص دارند انتخاب شدند تا با توانمندی خود به اجرای برنامهها و اهداف شرکت در حوزه فرودگاهی کمک کنند.

امیرمکری تسریع در اجرا و اتمام پروژههای احداث و توسعه در فرودگاههای کشور، تفویض اختیار به مدیران فرودگاهها و پیشرفت همزمان کارهای ساخت و تامین تجهیزات لازم همچون پلههای برقی و آسانسورها و غیره و جلوگیری از معطل ماندن اتمام پروژهها به دلیل عدم تامین تجهیزات را به عنوان مهمترین انتظارات خود از صفائی عنوان کرد و ادامه داد: همچنین انتظار دارم که در جهت افزایش تعامل و همدلی در این معاونت و همچنین ارتباط موثر با دیگر معاونتها بویژه معاونت عملیات هوانوردی برای پیشبرد اهداف شرکت اقدام شود.

در ادامه صفائی که پیش از این مدیرکلی فرودگاههای استان آذربایجان شرقی را برعهده داشت با تاکید بر استفاده از تجربیات خود از مدیریت فرودگاهی، گفت: حتما در مورد تفویض اختیار به مدیران فرودگاهها اقدام خواهد شد و برای بهبود عملکرد، نظم و انضباط و سرعت و دقت را در مجموعه معاونت عملیات فرودگاهی تسری خواهم داد و با جدیت آن را مطالبه میکنم.

وی همچنین از مدیرعامل و همکاران خود خواست که برای اجرای این ماموریتها وی را حمایت و همراهی کنند.

گفتنی است، این مراسم امروز، دوشنبه 3 تیر، با حضور حسین اسفندیاری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی و همچنین مدیران کل و روسای ادارات معاونت عملیات فرودگاهی برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات
کارمند قرارداد شرکتي() :
سلام
انتخاب شايسته آقاي صفائي را تبريک عرض کرده اميدوارم که در امنيت شغلي و تبديل وضعيت نيروهاي قرارداد حجمي تاثير داشته باشد.
محمدپيمان مژدهي بازنشسته فرودگاه اردبيل() :
انتخاب بجا وشايسته راتبريک عرض نموده وجهت ايشان آرزوي موفقيت ازخداوند منان رادارم

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری