خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎اي که گذشت/ هفته چهاردهم
چهاردهمين هفته سال 98(يکم تا ششم تير ماه) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به برگزاري مراسم بيست و هشتمين سالگرد تاسيس شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور وزير راه و شهرسازي و نيز برپايي مراسم هم انديشي مديران کل ستادي و فرودگاهي اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین رویدادهای فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

خوداتکايي شرکت فرودگاه‌ها و بي‌نيازي به بودجه دولتي يک ضرورت است/ ضرورت توجه به کسب‌وکارهاي مکمل براي افزايش درآمد شرکت

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در مراسم جشن بیست‌ و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، ضمن ارزشمند توصیف کردن جایگاه این شرکت در فرآیند رشد و توسعه کشور گفت: رقابت بزرگی میان کشورها برای اخذ سهم بیشتر در هوانوردی، امور ناوبری و عملیات فرودگاهی در جریان است و این صنعت در نوع خود فرهنگ ساز و تمدن ساز است. کسانی که با دانش و با عشق در این محیط خدمت می کنند، باید بدانند که می توانند با نقش ارزنده‌ای که ایفا می‌کنند، در تاریخ ماندگار شوند.

اميرمکري: امروز شرکت فرودگاهها جايگاه ويژهاي در صنعت حمل و نقل هوايي کشور دارد

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در مراسم سالروز تاسيس شرکت، هدف از تاسيس آن را نگاهي نوين به صنعت فرودگاهي در ايران عنوان کرد که اکنون توانسته است جايگاه ويژهاي را در صنعت حمل و نقل هوايي کشور به دست آورد.

فضاي ايران باز و کاملا ايمن است/ دعوت شرکت هاي هواپيمايي به بهره گيري بدون دغدغه از خدمات کنترل ترافيک هوايي کشور

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد که فضاي جمهوري اسلامي باز است و خدمات ايمن کنترل ترافيک هوايي در چارچوب استانداردهاي ايکائو ارايه مي شود.

اميرمکري: همدلي ميان کارکنان، جايگاه شرکت را ارتقا ميدهد

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در همانديشي مديران ستاد و فرودگاههاي سراسر کشور در سال 98 گفت: با ايجاد همدلي ميان کارکنان ميتوانيم جايگاه شرکت را بيش از اين ارتقا دهيم.

اميرمکري: براي تسريع در اتمام پروژههاي فرودگاهي با جديت عمل شود/ صفائي: براي بهبود عملکرد، نظم و انضباط و سرعت و دقت را تسري ميبخشم

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در مراسم معارفه مصطفي صفائي، معاون جديد عمليات فرودگاهي، بر جديت در سرعت بخشيدن به اتمام پروژههاي فرودگاهي تاکيد کرد. سیاوش امیرمکری در این مراسم گفت: در چند ماه اخیر که راهبری و معاونت عملیات فرودگاهی برعهده آقای اسفندیاری بود متوجه شدیم که فشار کار بسیار زیاد است و با توجه به اینکه در حوزه راهبری باید سیاستگذاری، آیندهنگری و بررسی تحولات آینده مورد توجه قرار گیرد، بهتر دیدیم که این دو حوزه از یکدیگر جدا شوند.

اميرمکري: ايرلاينها شرکاي تجاري ما هستند  

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در جمع مديران عامل شرکتهاي هواپيمايي گفت: ما به شرکتهاي هواپيمايي به عنوان شريک تجاري خود نگاه ميکنيم. سیاوش امیرمکری گفت: ما دارای منافع و وظایف مشترکی همچون ارائه خدمات مطلوب به مسافران و برای برقراری پروازهای ایمن هستیم. وی با بیان اینکه اگر بین شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و شرکتهای هواپیمایی همکاری و هماهنگی مناسب به وجود نیاید هر دو طرف به مشکل برخواهند خورد، ادامه داد: با توجه به شرایط ویژه کشور و فشارهای موجود ما آمادگی خود را برای همکاری کامل با ایرلاینها اعلام میکنیم و در این زمینه به مدیران محترم فرودگاهها نیز تاکید کردهایم.

اميرمکري: براي اجراي عمليات اعزام و پذيرش حجاج آمادگي لازم را داريم / تعامل ميان شرکت فرودگاهها و ايرلاينها، منافع مشترکمان را تامين ميکند

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در حاشيه اولين جلسه همانديشي انجمن شرکتهاي هواپيمايي و اين شرکت ضمن تاکيد بر تاثير زياد تعامل ميان طرفين در ارائه خدمات بهتر و تامين منافع مشترک از آمادگي فرودگاههاي مجري عمليات اعزام و پذيرش زائران خانه خدا خبر داد.

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت سالروز تاسيس شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز تاسيس شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران را تبريک گفت و تاکيد کرد: تاسيس شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، نقطه عطف صنعت حمل و نقل هوايي ايران است.

صفايي معاون عمليات فرودگاهي شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، مصطفي صفايي، مديرکل سابق فرودگاه هاي آذربايجان شرقي، به معاونت عمليات فرودگاهي منصوب شد.

تاکيد اسفندياري بر سرعت عمل در تصميم گيري و اتمام طرح هاي فرودگاهي

عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در هم انديشي مديران ستادي و فرودگاهي بر سرعت عمل مديران فرودگاه ها در تصميم گيري و اتمام طرح هاي نيمه تمام تاکيد کرد.

اکبري: رعايت دستورالعملها ضامن ايمني فرودگاهها است

عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي در جلسه همانديشي مديران ستاد و فرودگاههاي سراسر کشور رعايت دستورالعملها را ضامن حفظ ايمني در فرودگاهها عنوان کرد.

اميراني: به دنبال ايجاد مسيرهاي جديد هوايي براي جذب پروازهاي عبوري هستيم

معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، در جلسه همانديشي مديران ستاد و فرودگاههاي سراسر کشور گفت: به دنبال ايجاد مسيرهاي جديد هوايي براي جذب پروازهاي عبوري و ايجاد رقابت با کشورهاي همسايه هستيم.

ضرورت تفويض واقعي اختيار به مديران فرودگاهي/ اولويت بخشي به طرح هاي فرودگاهي کلان در اختصاص بودجه 98

معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در هم انديشي مديران فرودگاهي و ستادي با اشاره به اينکه تاکنون درسيستم اداري کشور ما به طور عملي و واقعي تفويض اختيار محقق نشده، بر ضرورت همکاري مديران فرودگاهي و ستادي براي تحقق اين ضرورت در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد.

توجه خاص به برطرف کردن دغدغه هاي نيروي انساني شرکت فرودگاه ها/ اساسنامه شرکت در شرف تصويب است

معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در چهلمين برنامه مهمان هفته اولويت نخست برنامه هاي خود را تامين رفاه بيشتر و برطرف کردن دغدغه ها و مشکلات نيروي انساني شرکت عنوان کرد.

تاکيد بر ضرورت تحکيم جايگاه حراست در فرودگاه ها/شايسته سالاري محور انتخاب معاونان و مسوولان فرودگاهي باشد

مديرکل حراست و امنيت فرودگاهي بر تامين نيروهاي موردنياز و تحکيم ساختار حراست در فرودگاه هاي مختلف تاکيد کرد.

هدف گذاري، تقويت و حمايت از فعاليت هاي فرهنگي در شرکت فرودگاه ها

هدف گذاري، حمايت از برنامه هاي فرهنگي و تقويت نهادهاي مرتبط با ترويج فرهنگ اسلامي در راستاي گسترش اخلاق حرفه اي از اهداف اصلي تشکيل شوراي فرهنگي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران است.

رامين آذري مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان شرقي شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رامين آذري، مديرکل سابق فرودگاه هاي گلستان به عنوان مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان شرقي منصوب شد.

اقدام آمريکا در ممنوعيت پرواز بر فراز بخشي از آبهاي ايران سياسي و غيرقانوني است

دبيرکل جامعه متخصصين مراقبت پرواز ايران با ارسال نامه اي به دبيرکل ايفاتکا اقدام اداره هوانوردي فدرال آمريکا در ممنوعيت پرواز بر فراز آبهاي ايران در خليج فارس و درياي عمان را سياسي و غيرقانوني دانست که ميتواند در آينده تاثيرات مخربي بر کل صنعت هوانوردي غير نظامي بگذارد.

هفته پر کار وارسي پروازي در فرودگاههاي کشور

در هفته گذشته فرودگاه هاي مهرآباد، زنجان، اروميه، خوي و ماکو شاهد اجراي عمليات وارسي پروازي (Flight Check) بودند.

امضاي تفاهمنامه مهرآبادِ ياريرسان، با 30 فرودگاه ياريجو

مديرکل فرودگاه مهرآباد گفت: براي اولين بار تفاهمنامهاي با هدف همافزايي در همکاري و نحوه هماهنگي و انجام فعاليتهاي مربوط به شرايط ناشي از بلاياي طبيعي بين فرودگاه مهرآباد و30 فرودگاه ديگر امضا شد.

پرواز مسقط – مشهد توسط قشم اير برقرار مي شود

مسير پروازي مسقط – مشهد در فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد از فردا پنج شنبه ششم تير ماه برقرار مي شود.

افزايش پروازهاي مسير نوشهر- تهران

مديرکل فرودگاه هاي استان مازندران از افزايش پروازها در مسير نوشهر- تهران از پنجم تير خبر داد.

پرواز زنجان – مشهد برقرار شد

مدير فرودگاه زنجان از برقراري پرواز هفتگي در مسير مشهد - زنجان - مشهد خبر داد. اين پرواز برنامه اي یک شنبه و چهارشنبه هر هفته، توسط  شركت هواپيمايي ایران ایرتور انجام می شود.

پرواز مسير شيراز - مسقط - شيراز قشم اير راهاندازي شد

مديرکل فرودگاههاي استان فارس از برقراري پرواز مسير شيراز - مسقط - شيراز توسط شرکت هواپيمايي قشم خبر داد. رضا بديعيفرد گفت: اين پرواز از 31 خرداد 98 آغاز شده و طبق برنامه شركت هواپيمايي قشم در روزهاي جمعه و دوشنبه با هواپيماي ايرباس 320  مسافران را در اين مسير جابجا خواهد كرد.

برقراري پرواز ساري - اصفهان از فرودگاه ساري

مديرکل فرودگاه هاي مازندران از برقراري پرواز ساري - اصفهان توسط شرکت هواپيمايي وارش خبر داد.

پروازهاي رشت -مشهد در فصل تابستان افزايش يافت

مديرکل فرودگاه گيلان اعلام کرد: با شروع فصل تابستان، ۱۴ سورتي پرواز به تعداد پروازهاي رفت و برگشت رشت - مشهد اضافه شده است.

وارسي پروازي سامانه کمک ناوبري فرودگاه تبريز با موفقيت انجام شد

عمليات وارسي پروازي (FLIGHT CHECK) دستگاه ILS/DME باند 30 راست فرودگاه تبريز با موفقيت انجام شد.

حراست ناظر باشد تا منافع ايرلاينها موجب نقض منافع مسافران نشود

مديرکل حراست و امنيت فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید اداره حراست فرودگاههاي خراسان رضوي گفت: بدنه حراست باید پیش از دیگران خود را مستلزم به رعایت اخلاق،  قانون، اعتدال و انعطاف کند و عقل و شرع را سرلوحه امور خود قرار دهد تا اعتماد همکاران و مردم را جلب کنند

براي توسعه خدمات فرودگاه اهواز نيازمند همکاري هوانيروز هستيم

معاون برنامهريزي، نظارت و امور اقتصادي خواستار تعامل هر بيشتر هوانيروز با شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در خصوص جابجايي محل استقرار بالگردها با در نظر گرفتن منافع مردم و مسافران در فرودگاه اهواز شد.

٢٤٠ هکتار براي ساخت هسته پيشران منطقه آزاد تجاري شهر فرودگاهي امام خميني(ره) مشخص شد

مجري منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهي امام خميني(ره) مزيت هاي آغاز فعاليت هسته پيشران منطقه آزاد تجاري شهر فرودگاهي را تشريح کرد. حسین تاجیک با بیان اینکه پروژه هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی یکی از مهم ترین و سودآورترین پروژه های این مجموعه به حساب می آید، گفت: براساس طرح جامع مصوب شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بخشی از زمین های منطقه آزاد شهر فرودگاهی به مساحت ٢٤٠ هکتار به عنوان هسته پیشران منطقه آزاد تجاری مشخص شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری