خبر خبر

تقدير استاندار از مديرکل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي
استاندار و رييس ستاد اجرايي خدمات سفر استان با ارسال لوح تقدير از مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی، علي رضا رزم حسيني در متن این لوح سپاس آورده است: بهار رستاخیز طبیعت جلوه ای از جمال حق زبان گویای خداوندی و الهام بخش ماست در این که هیچ زمستانی ماندنی نیست. اکنون که خلعت زیبای خداوند بر تن جهان مسخر انسان یادآور آیه شریفه و لقد کرمنا بنی آدم است چه نیکوست که این کرامت با ذکر خدا، خدمت رسانی، خیرخواهی و نیک اندیشی طراوت پیدا کند.

وی ادامه داده است: بار دیگر تعطیلات نوروزی و ورود خیل عظیم و میلیونی زائران داخلی و خارجی به استان پر گهر خراسان رضوی، فرصتی را مهیا ساخت تا کلیه دست اندرکاران دستگاه های اجرایی استان، افتخار خدمت به زائران امام هشتم (ع) و ارایه خدمات شایسته و در خور شآن به ایشان را نصیب خود کنند.

رزم حسيني در پایان بیان کرده است: لذا شایسته می دانم از تلاش های موثر شما در ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی در نوروز 1398 که نقطه عطف زرینی در کارنامه درخشان استان در سال رونق تولید بود، تقدیر و سپاسگزاری کرده و از خداوند رحمان توفیق و سربلندی روز افزون و خدمت در جهت عینیت بخشیدن به نیات خیرخواهانه دولت تدبیر و امید را مسئلت کنم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری