خبر خبر

آمادگي فرودگاه اصفهان براي خدمت رساني به حجاج
مديرکل فرودگاه هاي اصفهان در جلسه کميته حج فرودگاه بر آمادگي فرودگاه استان براي خدمت‌رساني موثر و بهينه در عمليات اعزام حجاج تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي اصفهان، کميته حج فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان با حضور مديران، مسوولان عمليات حج  و جانشين آنها از تمام سازمان ها و نهادهاي مرتبط با عمليات حج تمتع سال 98 تشکيل شد.

در این جلسه، حسن امجدي با تاكيد بر خدمت‌رسانی موثر و بهينه به زایران خانه خدا در عمليات اعزام حجاج به سرزمین وحی گفت: بايد با برنامه ریزی مناسب حداکثر ظرفیت نیروی انسانی و تجهیزاتی را برای برگزاری هرچه مطلوب تر عملیات حج سال 1398 بسیج کنیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان به برخی از اقدامات لازم  برای خدمات‌رسانی مناسب  به زایران بیت‌الله الحرام اشاره كرد و افزود: در این زمینه می توان به برنامه‌ریزی شیفت‌های ویژه ایام حج، افزایش دستگاه‌های کمک بازرسی برای کاهش ایستایی مسافر و تسهيل امر پذیرش، آماده‌سازی و سرویس تجهیزات فرودگاهی و سیستم‌های سرمایشی برای خدمت‌رسانی بهتر به مسافران اشاره کرد.

وی همچنین گفت: ارسال به موقع اطلاعات و آماده‌سازی پورتال ویژه حج در سایت فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان و نيز آماده‌سازی محل تحویل بار و برنامه ريزي ارسال بار غير همراه حجاج دست کم 48 ساعت قبل از پرواز و همچنین رفع مشکلات احتمالی اماکن شامل مسجد، نمازخانه ها، سالن مستقبلین، سرویس های بهداشتی ترمینال پروازهای خارجی و محاوط از ديگر اقداماتي است كه بايد انجام شود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری