خبر خبر

آمادگي فرودگاه کرمان براي اعزام زائران حج تمتع سال 98
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان در دومين نشست هماهنگي پروازهاي رفت حج تمتع استان کرمان از آمادگي اين فرودگاه براي اعزام زائران خانه خدا خبر داد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان کرمان، علی قاسمزاده در این جلسه که با حضور مسئولان و نمایندگان تمامی نهادها و ارگانهای دخیل در عملیات حج تمتع برگزار شد، توفیق خدمتگزاری به میهمانان خانه خدا را فرصتی مغتنم برشمرد و گفت: تمامی نهادها و ارگان های مستقر در فرودگاه کرمان با همراهی، همدلی، همکاری و مدیریت مدبرانه خود، از آماده انجام عملیات حج برخوردار هستند.

وی با اشاره به انجام بازرسیها و وارسیها در فرودگاهی و آمادگی کامل این اداره کل برای افزایش کیفیت سطح خدماترسانی به زائران و مستقبلین گفت: تمامی ارگانها و نهادهای دخیل در عملیات حج باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و با پیشبینی موضوعات احتمالی مدیریت مدبرانه و لازم را در زمان خاص انجام دهند زیرا اگر خدمترسانی نامناسب تأثیر منفی بر روحیه زائران عزیزمان و افزایش دغدغه و نگرانی آنها میشود.

قاسمزاده با اشاره به الزام حضور نمایندگان ارگانها و زائران بیت الله الحرام 4 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه گفت: حضور نماینده تام الاختیار سازمان حج و زیارت، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی و مدیر ترمینال در میز خدمت برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در تمامی پروازها الزامی است.

علی قاسمزاده در پایان گفت: عملیات اعزام 3687 زائر بیت الله الحرام به سرزمین وحی از 29 تیرماه تا 3 مردادماه در قالب 24 کاروان از استان کرمان و یک کاروان از استان یزد با حدود 19 سورتی پرواز توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی انجام خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری