خبر خبر

در مراسم تکريم و معارفه مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان شرقي مطرح شد:
فرهنگي: تکميل ترمينال فرودگاه تبريز در اولويت قرار گيرد/ اسفندياري: اميدواريم فرودگاه تبريز در شأن مردم اين ديار شود
نماينده مردم تبريز، اسکو و آذرشهر در مجلس شواري اسلامي در مراسم تکريم و معارفه مديرکل پيشين و جديد فرودگاه‎هاي استان آذربايجان شرقي گفت: تکميل و ساخت ترمينال 14000 مترمربعي فرودگاه تبريز مهمترين اقدامي است که بايد در اولويت کاري مديرکل جديد قرار گيرد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای آذربایجان شرقی، محمدحسین فرهنگی در این مراسم که امروز 12 تیر برگزار شد ضمن تقدیر از تلاشهای مصطفی صفایی در دوران مدیریت فرودگاه تبریز گفت: اقدامات ماندگار و تاثیرگذاری در دوران مدیریت ایشان در فرودگاه تبریز انجام و به سرانجام رسید اما بدون شک تکمیل و ساخت ترمینال 14000 مترمربعی مهمترین اقدامی است که باید در اولویت کاری مدیرکل جدید قرار بگیرد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با اشاره به تلاش مجلس در سالهای گذشته برای استقلال شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از دولت گفت: این اقدامی مبارک و گام مهمی در رساندن این شرکت راهبردی و مهم به جایگاه واقعی آن بود.

در بخش دیگری از این مراسم عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به جایگاه شهر تبریز و آذربایجان در تاریخ ایران و اهمیت آن به عنوان یکی از مهمترین شاهراههای توسعه کشور گفت: انتظارات مدیران شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از آقای صفایی در پنج سال گذشته به خوبی محقق شده است و امیدواریم آقای آذری مدیرکل جدید این اداره کل نیز با تلاش خود فرودگاه تبریز را به جایگاه خود یعنی فرودگاهی در شأن مردم بزرگ این استان برساند.

وی با اشاره به سخنان نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و همچنین معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در خصوص تکمیل ترمینال بینالمللی فرودگاه تبریز گفت: امروز حتماً اولویت نخست تکمیل ترمینال بینالمللی این فرودگاه است و در کنار آن، مدیرکل جدید باید برای افزایش تعداد مسیرهای پروازی و افزایش مسافر نیز برنامهریزی کند.

مدیرکل جدید فرودگاههای آذربایجان شرقی نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیران ارشد شرکت فرودگاهها و همچنین نظر مساعد استاندار آذربایجان شرقی گفت: فرودگاه تبریز خانه نخست من است و خوشوقتم که پس از پنج سال دوباره توفیق خدمتگزاری به مردم شریف این استان نصیب بنده شد.

رامین آذری در ادامه ضمن قدردانی از خدمات مدیرکل پیشین گفت: حسب تکلیف مدیرعامل محترم، تکمیل و بهرهبرداری از ترمینال 14000 متر مربعی این فرودگاه و همچنین افزایش رضاتمندی مسافران و مراجعین فرودگاه تبریز اولویت نخست من خواهد بود و در این مسیر دست تمامی مدیران استانی و فرودگاهی را برای همکاری جهت ارتقای جایگاه فرودگاه تبریز میفشارم و امیدوارم دست در دست هم فرودگاهی شایسته مردم تبریز و این استان داشته باشیم.

در ادامه مصطفی صفائی که اکنون به سمت معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران منصوب شده است تمام دستاوردها و پیشرفتهای فرودگاه تبریز در پنج سال گذشته را مرهون تلاش شبانهروزی همکارانش در این فرودگاه و همچنین همکاری مدیران استانی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دانست و گفت: در این مدت پروژههای مهمی در فرودگاه تبریز به مرحله بهرهبرداری رسید که از جمله مهمترین آنها میتوان به اجرا و بهرهبرداری از پارکینگ طبقاتی، بهسازی پوشش سقف ترمینال اصلی، اجرای سیستم روشناییCAT II  و احداث ساختمان دیزل ژنراتور و نصب دیزل دستگاههای دیزل ژنراتور پیشرفته اشاره کرد.

وی در پایان گفت: اولویت نخست من در دوران خدمت در فرودگاه تبریز به سرانجام رساندن این پروژهها در زمان مقرر و با بهترین کیفیت ممکن بود و در مسئولیت جدید نیز توسعه روزافزون فرودگاه تبریز یکی از اولویتهای کاری من خواهد بود.

گفتنی است در پایان این مراسم لوح تقدیری از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به مصطفی صفائی اهدا شد.

سیاوش امیرمکری در این لوح آورده است: از اینکه در سایه الطاف الهی سالهای متمادی در کسوت خدمت به صنعت فرودگاهی در عرصه مدیریت فرودگاهها به انجام وظیفه پرداختهاید و اینک توفیق خدمتگزاری در معاونت عملیات فرودگاهی فراهم شده، شایسته است به پاس تلاشها و زحمات مستمر شما در راستای خدمترسانی به مردم عزیز کشورمان نهایت سپاس و قدردانی را از جنابعالی و خانواده محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن آن،  همراه شما بودهاند، ابراز دارم.

وی با اشاره به اینکه تلاشهای بی وقفه، پیگیری و سختکوشی صفائی در فرودگاههای استان فارس، مازندران، مهرآباد، اردبیل و آذربایجان شرقی به یادگار خواهد ماند، ادامه داده است: در ارزیابیهای جهانی مدیران موفق همواره آمیزهای از دانش و تجربه را در کوله بار خود داشته و مسیر تعالی را آهسته و پیوسته پیمودهاند و ثابت شده است که چنین الگویی در همه جوامع و مشاغل اثربخش و مفید واقع میشود.

امیرمکری در پایان تاکید کرده است: جنابعالی مراتب ارتقای شغلی خود را با کسب علم و تجربه طی کردهاید و آینده روشنی را در توسعه و پیشرفت فرودگاهی  پیش رو خواهید داشت و از پروردگار بزرگ برایتان تداوم توفیق خدمت به مردم عزیز کشورمان را آرزو میکنم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری