خبر خبر

بازديد اميرمکري از پروژه‎هاي فرودگاه شيراز/ پيشرفت 50 درصدي ساخت ترمينال بين‎المللي
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سفر به استان فارس از پروژه‎هاي در دست اجراي فرودگاه شيراز بازديد کرد.
به گزارش روابط‎عمومي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در اين بازديد که امروز، 17 تير، با همراهي مصطفي صفايي، معاون عمليات فرودگاهي و احمد ايزدبين، سرپرست حوزه مديرعامل انجام شد، از نزديک در جريان پيشرفت فيزيکي پروژه ساخت ترمينال بين‎المللي فرودگاه شيراز قرار گرفت.
 وي در اين بازديد با رضا بدیعی فرد، مدیرکل فرودگاههای فارس و همچنین  پيمانکار پروژه ساخت اين ترمينال در مورد مسائل و روند کار به گفتگو پرداخت و در زمينه تسهيل در اجراي کار و اتمام هرچه سريعتر پروژه توصيه‎هاي لازم را ارائه داد.
اميرمکري همچنين از روند فاز دوم بهسازي ترمينال قديم خارجي فرودگاه شامل سنگ کف، اجراي سقف و اصلاح سيستم سرمايش و گرمايش و روشنايي سالن گذرنامه و گمرک بازديد کرد. 
گفتني است، ساخت ترمينال بين‎المللي فرودگاه شيراز با زيربناي 23 هزار متر مربعي و در سه طبقه به پيشرفت 50 درصدي رسيده و محوطه‎سازي آن در حال انجام است همچنين فاز دوم طرح بهسازي ترمينال قديم خارجي فرودگاه شيراز از ابتداي سال جاري آغاز شده و حدود يک و نيم ماه ديگر به پايان مي‎رسد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری