خبر خبر

پايان عمليات حج در فرودگاه‎هاي زنجان و يزد و آغاز عمليات در فرودگاه ساري
مسوول عمليات حج شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اعزام 9122 زائر بيت الله الحرام از فرودگاه‎هاي کشور تا صبح 22 تيرماه، از اتمام عمليات رفت زائران از فرودگاه‎هاي زنجان و يزد و آغاز عمليات حج فرودگاه ساري خبر داد.

حشمتاله قربانی در گفتگو با روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه عملیات رفت زائران بیت الله الحرام از فرودگاههای کشور 17 تیر ماه آغاز شده و 14 مرداد به پایان میرسد، گفت: از 17 تیر تا ساعت 9 صبح امروز 22 تیر، تاکنون 37 پرواز برای اعزام زائران خانه خدا از فرودگاههای زنجان، یزد و اهواز انجام شده است.

به گفته وی عملیات اعزام زائران از فرودگاههای زنجان و یزد به پایان رسیده است و امروز شاهد آغاز عملیات اعزام زائران از فرودگاه ساری هستیم.

وی اظهار داشت: امروز 22 تیر ماه اعزام زائران بیت الله الحرام با سه پرواز از فرودگاه ها ی ساری و اهواز انجام می شود و طی آن 750 نفر وارد سرزمن وحی می شوند.

قربانی افزود: خوشبختانه در تمام پروازهای حج جز دو مورد تاخیر که در فرودگاه اهواز رخ داد، تاخیر دیگری نداشتیم و حتی تعدادی از پروازها با تعجیل 5 تا 25 دقیقهای انجام شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری