خبر خبر

اميرمکري در جمع بازنشستگان:
تلاش براي افزايش امکانات رفاهي بازنشستگان شرکت فرودگاه ها/ دعوت بازنشستگان و پيشکسوتان به انتقال تجربه به کارشناسان جوان
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در محفل قدرداني از بازنشستگان شرکت در سال 97، از برنامه‎ريزي براي افزايش امکانات رفاهي همه بازنشستگان شرکت خبر داد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این محفل صمیمانه که 23 تیر همزمان با میلاد امام رضا (ع) در دفتر مدیرعامل برگزار شد، در سخنانی ضمن قدردانی از تلاشهای صادقانه پیشکسوتان شرکت در اعتلای صنعت هوانوردی و فرودگاهی گفت: با تلاش شما عزیزان در سالهای متمادی و با گذر از فراز و نشیبهای متعدد توانستهایم شرکت را به جایگاه متعالی امروز برسانیم.

وی افزود: ورود به مرحله بازنشستگی خود تجربه جدیدی از زندگی است که با برنامهریزی صحیح و حضور در خدمتهای عام المنفعه و خانوادگی میتوان آن را به دورانی مفید تبدیل کرد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران انتظار به حق بازنشستگان برای حفظ شأن و کاهش دغدغههای مالی آنها را انتظاری به حق دانست و گفت: در سالهای گذشته طرحهایی از جمله راهاندازی کانون بازنشستگان تدوین و اجرا شدند که هدف از آنها تعریف کسب و کار و استفاده از توان و تجربه بازنشستگان در اجرای پروژههای شرکت بود که متاسفانه چندان کارگشا نشد. امیدواریم با اصلاح این طرح و تدوین طرحهای دیگر بتوانیم رضایت هرچه بیشتر بازنشستگان را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه تعداد بازنشستگان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران بالغ بر 4000 نفر است، افزود: سال به سال تعداد این عزیزان افزایش مییابد و تلاش داریم در حد توان خود امکانات هرچه بیشتری را برای این افراد فراهم کنیم.

امیرمکری ضمن دعوت بازنشستگان به برقراری ارتباط با کارکنان شرکت و انتقال تجربه و راهنماییهای سازنده به کارشناسان جوان گفت: شما در زمان سختیها و فراز و نشیبها در شرکت شاغل بودهاید و انتقال تجربههای شما در اعتلای فعالیت کارکنان فعلی شرکت بسیار موثر است.

همچنین در این محفل، حسین اکرمیان، از پیشکسوتان و عضو سابق هیات مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی بر ضرورت حضور جدیتر شرکت در محافل بینالمللی تاکید کرد و گفت: باید شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در آینده نزدیک به مرجع تخصصی در حوزههای مختلف فرودگاهی و هوانوردی تبدیل شود.

حسین جعفری خرمی، رئیس سابق مرکز کنترل فضای کشور نیز در سخنانی با اشاره به اینکه مدیریت شرکت در شرایط تحریمهای ظالمانه دشوار است، عنوان کرد: در سالهای گذشته توانستهایم به خوبی بحران اوکراین و قطر را ساماندهی کنیم و اتفاقات بسیار خجستهای در حوزه هوانوردی کشور رخ داده است. بازنشستگان امروز کارشناسان بزرگ دیروز بودهاند که امیدواریم هیچگاه فراموش نشوند.

غلامحسین باقریان، عضو سابق هیات مدیره شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران نیز در سخنانی با بیان اینکه در دورههای مختلف، تلاش مدیریت شرکت تامین امکانات رفاهی هرچه بیشتر برای کارکنان و نیز ایجاد زیرساختهای فرودگاهی و هوانوردی مورد نیاز بوده است، گفت: امیدواریم با تلاش مدیریت جدید شرکت شاهد ارتقای جایگاه هوانوردی ایران در منطقه و جهان باشیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری