خبر خبر

اهداف اصلي کميته و کارگروه‎هاي سلامت اداري و صيانت از حقوق مردم تعيين شد:
ارتقاي سلامت اداري، تکريم ارباب رجوع و صيانت مکارم اخلاقي
رئيس کميته سلامت اداري و صيانت از حقوق مردم در اولين جلسه هم‎انديشي اعضاي کميته و کارگروه هاي سلامت اداري و صيانت از حقوق مردم در سال 98، ارتقاي سلامت نظام اداري، تکريم ارباب رجوع و کارکنان و صيانت از کيان خانواده و مکارم اخلاقي را اهداف اصلي اين کميته و کارگروه‎هاي مرتبط آن عنوان کرد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، علی شورمیج ضمن بیان این مطلب گفت: شناسایی نقاط آسیبپذیر و گلوگاههای فساد خیز، احصای وضع موجود فرهنگ سازمانی و راهکارهای ارتقا و بهبود آن، بازنگری در پیشنویس طرح جامع پیشگیری و مبارزه با فساد، پیشنهاد اصلاح فرایندها و رویههای شرکت در جهت شفافسازی و آسان شدن امور، از اهم اقدامات کارگروه ارتقای سلامت اداری هستند.

شورمیج اظهار داشت: تنظیم فرآیند رسیدگی به موقع و منصفانه به ارباب رجوعان درون و برون سازمانی، ایجاد ساز و کار مناسب جهت دسترسی مستمر شهروندان به مسئولان شرکت و پاسخگویی مناسب، نظارت بر فرآیند ارتقای کیفیت خدمات فرودگاهی، فرآیند سنجش رضایتمندی ارباب رجوعان، از اهم اقدامات کارگروه حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع است.

وی اجرا و نظارت دقیق و صحیح بر برنامههای ابلاغی از سوی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در حوزه عفاف و حجاب را از دیگر اقدامات کارگروه صیانت از ارزش ها و عفاف و حجاب عنوان کرد.

گفتنی است، این نشست 25 تیر، با هدف تبیین سیاستهای هیأت مدیره در رابطه با ارتقای سلامت اداری و نقش آن در شفافسازی اقدامات شرکت برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری