خبر خبر

اميرعباس نظري‎زاده مدير فرودگاه سنندج شد
طي ابلاغي از سوي رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، اميرعباس نظري‎زاده به سمت مدير فرودگاه سنندج منصوب شد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری با توجه به توان و تجربیات نظریزاده از وی خواسته است تا در زمینه استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی در جهت پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی موثر با شرکتهای هواپیمایی و نهادهای حفاظتی-امنیتی و دیگر مجموعههای مرتبط با خدمات فرودگاهی برنامه ریزی و اقدام کند.

امیرمکری با تاکید بر تعامل موثر با مسئولان ارشد استان به منظور استفاده از ظرفیتهای فراهم شده در حوزه فرودگاهی و ایجاد مسیرهای جدید پروازی از مدیر جدید فرودگاه سنندج خواسته است که در زمینه توسعه کار تیمی، افزایش مهارتها و بهبود شرایط کاری منابع انسانی متخصص، ضمن تاکید بر شناسایی و بکارگیری نیروهای مستعد و جوان با هدف همتاپروری و کادرسازی و نیز نگهداری اصولی زیرساختهای موجود و بهرهبرداری موثر و اقتصادی از ظرفیتهای فرودگاهی، توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها با تاکید بر انضباط مالی، اجتناب از اتلاف منابع، کاهش هزینهها، رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد شرکت اقدام کند.

-------------------------------------
نظرات
hojatpour() :
با سلام
عرض تبريک خدمت دوست و همکار عزيز جناب دکتر نظري زاده. آرزوي موفقيت و توفيق روز افزون در منصب جديد براي ايشان.
کيواني زاده() :
عرض تبريک محضر جناب دکتر نظري زاده بزرگوار ؛ توفيقات بيشتر و بالاتر برايتان آرزومندم . اين انتصاب نمونه اي موفق است در مقوله شايسته گزيني
بني صدر() :
عرض تبريک خدمت دوست گرامي جناب دکتر نظري زاده و آرزوي توفيقات روز افزون از خداوند متعال براي موفقيت ايشان.
مجيد() :
با سلام
خواهشمند است در خبر انتصابات شغل قبلي منصوب اليه ذکر نماييد تا بدانيم قبلا طرف چه منصبي داشته

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری