خبر خبر

فرودگاه کرمان با اعزام نخستين زائران حج 98 به عمليات حج پيوست
نخستين گروه زائران حج تمتع سال 98 طي مراسمي با حضور دست‌اندرکاران حج از فرودگاه آيت الله هاشمي رفسنجاني کرمان بدرقه شدند و به اين ترتيب اين فرودگاه وارد عمليات حج شد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان کرمان، آیین معنوی بدرقه حجاج بامداد امروز، 29 تیر 98، با حضور جمعی از مسئولان استانی و فرودگاهی و اصحاب رسانه در فرودگاه بینالمللی کرمان برگزار شد.

مدیرکل فرودگاههای استان کرمان با بیان اینکه همه کاروان‌های کرمانی امسال مدینه اول هستند، گفت: امسال 3687 زائر کرمانی در قالب 25 کاروان از 29 تیر تا 3 مرداد 98 با 15 سورتی پرواز ایرباس، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به سفر معنوی حج تمتع مشرف میشوند.

علی قاسمزاده افزود: نخستین گروه از زائران حج تمتع دیار کریمان ساعت 7:00 صبح امروز با 256 زائر فرودگاه کرمان را به مقصد مدینه منوره ترک کرد و پرواز آنها ساعت 9:24 در فرودگاه مدینه به زمین خواهد نشست.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تسهیل ارائه خدمات و ارتقای سطح کیفیت خدمات فرودگاهی توسط اداره کل فرودگاههای استان کرمان در عملیات حج امسال گفت: این اداره کل در راستای ارائه خدمات بهینه به زائران بیت الله الحرام، نسبت به تجهیز ترمینال خارجی، چک دستگاههای کمک ناوبری و کمک بازرسی، چک سیستمهای روشنایی وغیره و همچنین برگزاری جلسات هماهنگی حج با ادارات و ارگانهای مرتبط اقدام کرده است تا خدمترسانی هرچه بهتر به زائران رقم زده شود.

قاسمزاده همچنین در پایان به اطلاعرسانی به موقع عملیات اعزام زائران در پرتال اداره کل شامل اقدامات و الزامات فرودگاهی، توصیههای بهداشتی – امنیتی، مسیرهای رفت و آمد حجاج و... برای راهنمایی بیشتر و بهتر زائران اشاره کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری