خبر خبر

پايان عمليات رفت پروازهاي حج تمتع در فرودگاه بيرجند
از 25 تا 29 تير 2504 هزار زاير با 10 پرواز از فرودگاه بيرجند به سرزمين وحي اعزام شدند.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای خراسان جنوبی، هادی سلامی، مدیرکل فرودگاه های استان گفت: طبق برنامهريزيهاي انجام شده، امسال علاوه بر کاروان های استان خراسان جنوبی دو کاروان از خراسان رضوی نیز از فرودگاه بیرجند اعزام شدند و در مجموع تعداد 2504 نفر زایر به همراه بیش از 47 تن بار توسط هواپيماي ايرباس 600-300 شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي راهی خانه خدا شدند.

سلامی با اشاره به اینکه پروازهای اعزام زایران خانه خدا از 25 تا 29 تیرماه انجام شد، افزود: با همکاری همه جانبه تمام واحدها و اداره های فرودگاهی و استانی، امسال فرآیند تحویل بار و بازرسی مسافر در بهترین شرایط و با کمترین مشکل و تاخیر انجام شد.

وی گفت: در مجموع پروازها نزدیک به دو ساعت تاخیر و 30 دقیقه تعجیل داشتند و فرودگاه بیرجند طی این ایام به صورت 24 ساعته خدمات رسانی به زایران و مردم استان را بر عهده داشت.

سلامی با اشاره به اقدامات انجام شده براي تسهيل ارایه خدمات و ارتقاي سطح كيفيت خدمات فرودگاهي در عمليات حج گفت: با توجه به تاکیدهای مقام معظم رهبري، اين اداره كل در راستاي ارایه خدمات مناسب به زایران به تجهيز و تامين امكانات فرودگاهي براي هرچه بهتر برقرار شدن اين پروازها اقدام کرده است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری