خبر خبر

فرودگاه بندرعباس به جمع فرودگاه‎هاي فعال در عمليات حج پيوست
مديرکل فرودگاه‎هاي استان هرمزگان گفت: با بدرقه رسمي اولين گروه از زائران خانه خدا در فرودگاه شهداي پرواز 655 بندرعباس اين فرودگاه نيز به جمع فرودگاه‎هاي فعال در عمليات حج پيوست.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان هرمزگان، محمود امانی بنی در حاشیه آیین بدرقه زائران خانه خدا در بامداد امروز، 30 تیر 98، که با حضور جمعی از مسئولان استانی و فرودگاهی و اصحاب رسانه در فرودگاه بین المللی شهدای پرواز 655 بندرعباس برگزار شد، گفت: امسال 1145 زائر هرمزگانی در قالب هشت کاروان از30 و31 تیر 98 با پنج سورتی پرواز، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به سفر معنوی حج تمتع مشرف میشوند.

محمود امانی بنی افزود: نخستین گروه از زائران حج تمتع ساعت 9:37 صبح امروز با 232 زائر که جوانترین زائر 18 و مسنترین 90 سال بود فرودگاه بندرعباس را به مقصد جده ترک کرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تسهیل ارائه خدمات و ارتقای سطح کیفیت خدمات فرودگاهی توسط اداره کل فرودگاههای استان هرمزگان در عملیات حج امسال گفت: این اداره کل در راستای ارائه خدمات بهینه به زائران بیت الله الحرام، نسبت به تجهیز ترمینال خارجی، چک دستگاههای کمک ناوبری و کمک بازرسی، چک سیستمهای روشنایی وغیره و همچنین برگزاری جلسات هماهنگی حج با ادارات و ارگانهای مرتبط اقدام کرده است تا هرچه بهتر به زائران خدمترسانی شود.

امانی بنی همچنین در پایان به اطلاعرسانی به موقع عملیات اعزام زائران در پرتال اداره کل شامل اقدامات و الزامات فرودگاهی، توصیههای بهداشتی – امنیتی، مسیرهای رفت و آمد حجاج وغیره برای راهنمایی بیشتر و بهتر زائران اشاره کرد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری