خبر خبر

اعزام 29104 زائر خانه خدا از فرودگاه‎هاي تحت پوشش شرکت فرودگاه‎ها
مسئول عمليات حج شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران گفت: تا پايان سيزدهمين روز از عمليات حج 29104 زائر خانه خدا از فرودگاه‎هاي تحت پوشش شرکت فرودگاه‎ها رهسپار فرودگاه‎هاي جده و مدينه شدند.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، حشمتاله قربانی گفت: بر اساس آمار تا پایان روز 29 تیر، سیزدهمین روز از عملیات حج، طی 118 پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، 29104 زائر از فرودگاههای تحت پوشش شرکت فرودگاهها شامل فرودگاههای اهواز، یزد، زنجان، ساری، اصفهان، گرگان، بیرجند، زاهدان، مشهد و کرمان به سرزمین وحی اعزام که 81 پرواز آن به مقصد مدینه و 37 پرواز به مقصد جده انجام شدند.

وی با اشاره به اینکه اکنون عملیات حج در فرودگاههای اهواز، یزد، زنجان، ساری، اصفهان، گرگان، بیرجند، زاهدان به اتمام رسیده است، گفت: امروز در چهاردهمین روز از عملیات رفت زائران خانه خدا دو فرودگاه بندرعباس و کرمانشاه عملیات حج خود را آغاز کردند و تا پایان روز به همراه فرودگاههای مشهد و کرمان طی 11 پرواز اقدام به اعزام حدود 2700 زائر خواهند کرد.

وی همچنین درباره آمار پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: طبق آمار دریافتی از این فرودگاه تا پایان روز جمعه 28 تیر، طی 35 پرواز 8845 زائر اعزام شده، که 27 پرواز به مدینه و 8 پرواز به جده بوده است.

قربانی در پایان در مورد کیفیت انجام پروازها گفت: خوشبختانه پروازها به خوبی در حال انجام است و جا دارد که از کارکنان فرودگاهها و مسئولان حج در فرودگاهها تشکر و قدردانی کنم و همچنین باید به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز خسته نباشید ویژهای گفت چراکه کار اصلی را آنها انجام میدهند و تا کنون بسیار خوب عملکردهاند و در مواقع بروز نقص همگی دست به دست میدهند تا با سرعت مشکل رفع شود. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری