خبر خبر

اعزام نخستين گروه از حجاج استان آذربايجان شرقي و اردبيل از فرودگاه تبريز به سرزمين وحي
ساعت 02:55 بامداد روز پنجشنبه مورخ سوم مرداد نخستين گروه از زائران حج تمتع استان آذربايجان شرقي و اردبيل از فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز به سرزمين وحي اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های آذربایجان شرقی؛ طی مراسمی در ترمینال حجاج فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، میهمانان خانه خدا با بدرقه حجه السلام و المسلمین دکتر آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی راهی زیارت خانه خدا شدند.

در این مراسم معنوی رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی طی سخنانی خدمت به زائرین خانه خدا را توفیقی بزرگ برای مسئولین و پرسنل فرودگاه تبریز عنوان کرد و با تشریح اقدامات انجام شده توسط این اداره کل جهت خدمت رسانی مطلوب به حجاج گفت: فرودگاه تبریز همچون سالهای قبل، از آمادگی کامل در حوزه های عملیاتی و خدماتی برخوردار است و طرح ارتقاء خدمت رسانی به حجاج و ایجاد صفحه جدید مخصوص عملیات حج تمتع در وب سایت اداره کل در همین راستا بوده و با توفیق الهی عملیات حج تمتع را انجام خواهد داد.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی گفت: عملیات اعزام زائران حج تمتع استان آذربایجان شرقی و اردبیل در 7 روز و با 4705 زائر در قالب 19 پرواز از سوم تا نهم مرداد با هواپیماهای  332A و 600-300A توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است نخستین پرواز حجاج استان آذربایجان شرقی و اردبیل از فرودگاه تبریز با 232 نفر مسافر با هواپیماهای  332A عازم سرزمین وحی شدند.            

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری