خبر خبر

بيست و سومين روز از عمليات حج؛ اعزام 4000 زائر خانه خدا از فرودگاه‎هاي کشور
براساس آمار اعلام شده از سوي مسئول عمليات حج شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بيست و سومين روز از عمليات اعزام زائران خانه خدا حدود 4000 زائر به سرزمين وحي اعزام مي‎شوند.

به گزارش روابطعمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، بر اساس اين آمار تا ديروز، 7 مرداد، با گذشت 22 روز از عمليات حج، طي 285 پرواز شرکت هواپيمايي هما، 70119 زائر از فرودگاههاي فعال در اعزام زائران خانه خدا اعزام شدهاند.

بر همين اساس امروز، 8 مرداد، فرودگاه ارومیه به جمع اين عمليات پيوستهاست که تا پايان روز، به همراه فرودگاههاي اصفهان، تبریز، مشهد، همدان و امام خميني(ره)، در قالب 16 پرواز ديگر حدود 4000 زائر را رهسپار فرودگاههاي مدينه و جده خواهند کرد.

طبق آمار تا پايان بیست و دومین روز 174 پرواز به فرودگاه مدينه و 111 پرواز به فرودگاه جده اعزام شدهاند که از این بین بيش از 84 درصد پروازها با تعجیل، به موقع و یا با کمترین تاخیر و 16 درصد نیز با تاخیر بالای 30 دقیقه انجام شدهاند.

گفتني است، در طي اين مدت پروازهاي اعزام زائران خانه خدا در فرودگاههاي شیراز، اهواز، بوشهر، زنجان، يزد، ساري، گرگان، بيرجند، زاهدان، بندرعباس، کرمانشاه، رشت و کرمان به پايان رسيده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری