خبر خبر

بيست و چهارمين روز از عمليات حج؛ اعزام 4000 زائر خانه خدا از فرودگاه‎هاي کشور
بر اساس آمار اعلام شده از سوي مسئول عمليات حج شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بيست و چهارمين روز از عمليات اعزام زائران خانه خدا حدود 4000 زائر به سرزمين وحي اعزام مي‎شوند.

به گزارش روابطعمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، بر اساس اين آمار تا ديروز، 8 مرداد، با گذشت 23 روز از عمليات حج، طي 300 پرواز شرکت هواپيمايي هما، 73942 زائر از فرودگاههاي فعال در اعزام زائران خانه خدا اعزام شدهاند.

بر همين اساس امروز، 9 مرداد، فرودگاه‎‎های ارومیه، اصفهان، تبریز، مشهد، همدان و امام خميني(ره)، در قالب 16 پرواز ديگر حدود 4000 زائر را رهسپار فرودگاههاي مدينه و جده خواهند کرد.

طبق آمار تا پايان بیست و سومین روز، با اعزام 85 درصد زائران خانه خدا، 182 پرواز به فرودگاه مدينه و 118 پرواز به فرودگاه جده اعزام شدهاند که از این بین بيش از 83 درصد پروازها با تعجیل، به موقع و یا با کمترین تاخیر و باقی نیز با تاخیر بالای 30 دقیقه انجام شدهاند.

گفتني است؛ در طي اين مدت پروازهاي اعزام زائران خانه خدا در فرودگاههاي شیراز، اهواز، بوشهر، زنجان، يزد، ساري، گرگان، بيرجند، زاهدان، بندرعباس، کرمانشاه، رشت و کرمان به پايان رسيده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری