خبر خبر

پروژه محوطه‎سازي کامل فرودگاه اهواز آماده اجراست
مديرکل فرودگاه‎هاي استان خوزستان از تعيين پيمانکار اجراي پروژه محوطه‎سازي کامل فرودگاه اهواز، پس از برگزاري مناقصه و ابلاغ آن به پيمانکار براي اجرا خبر داد.

محمدرضا رضائی در گفتگو با روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت: پس از برگزاری مناقصه محوطهسازی فرودگاه اهواز پیمانکار برنده تعیین شده است و از سوی شرکت فرودگاه ها به وی ابلاغ شد که برای آغاز عملیات وارد عمل شود.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات، محوطه مقابل ترمینال جدید خارجی و همچنین ترمینال داخلی تا بخش ورود و خروج ساخته خواهد شد، گفت: در این پروژه جاده دوم دسترسی به محوطه فرودگاه از جاده همجوار شرکت نفت نیز ساخته میشود.

رضائی با بیان اینکه زمان در نظر گرفته شده برای اجرای پروژه حدود یک سال و نیم است، افزود: برای این پروژه 154 میلیارد ریال اعتبار پیشبینی شده است.

وی در مورد پروژههای دیگر این فرودگاه توضیح داد: آماده انتشار مناقصه برای اجرای فاز دوم بهسازی فرودگاه و همچنین پروژه روشنایی باند (جابجایی کابلها) هستیم و یک مشاور نیز در حال مطالعه طرح جابجایی برج مراقبت و احداث تاکسی وی و افزایش پارکینگ هواپیما است و طبق هماهنگی میان مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و استاندار خوزستان در آینده نزدیک پروژه جابجایی هوانیروز نیز اجرایی خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری