خبر خبر

کاهش بي سابقه تاخيرات پروازي به دنبال ارتقاي تجهيزات هندلينگ در فرودگاه مشهد
چهار شرکت هندلينگ کننده فرودگاه مشهد با به کارگيري بالغ بر 500 دستگاه ماشين آلات تخصصي فرودگاهي موجب کاهش بي سابقه تاخيرهاي پروازي شده اند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی، عملکرد مناسب شرکت های هندلینگ کننده در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، با افزایش و به روز رسانی ماشین آلات خدمات رسانی فرودگاهی به بیش از 500 دستگاه، باعث کاهش 80 درصدی تاخیر در حوزه آماده سازی هواپیماها برای پرواز شده است.

ماشین آلات موجود شامل PUSHBACK، LDL،  DE-ICEING/ANTI-ICING، TRUCK، BELT، ECHELON،GPU،JET STAR، AIR CONDITION،CREW  MINI BUS،CATERING-MACHINA ، LAVATORY ، اتوبوس های حمل مسافر COBUSSCANIA، خودروهای خدمات ویژه مختص کهنسالان/ توانخواهان و سایر خودروهای حامل عوامل و کروی پروازی مراحل مربوط به آماده سازی انواع کلاس هواپیماها برای عملیات پروازی را انجام می دهند.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه پر ترافیک ایران به شمار می رود که در سال های اخیر با اقدامات توسعه یی فراگیر، گسترش ابنیه و اماکن پروازی و همچنین بکارگیری تجهیزات و تسهیلات مدرن و تخصصی صنعت فرودگاهی سالانه محل نشست و برخاست حدود 75 هزار پرواز و اعزام و پذیرش بیش از 10 میلیون مسافر است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری