خبر خبر

تغيير ساختار در منابع انساني و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است
مديرکل منابع انساني و تشکيلات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران گفت: تغيير ساختار در منابع انساني و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است و اين اصلاح ساختار بر اساس ديدگاه مثبت مديرعامل محترم نسبت به سرمايه انساني شرکت رخ داده است.

احمد مظفر در گفتگو با روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت: تغییرات ساختاری اخیر در حوزه منابع انسانی، تشکیلات و رفاه و خدمات پشتیبانی، بر اساس نگاه ویژه مدیرعامل محترم به سرمایه انسانی و اولویت ایشان در این زمینه به وجود آمده است.

وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به تغییرات مورد نظر مدیرعامل، نیاز به انجام اقدامات اجرایی و ساختاری قابل توجهی است، گفت: خوشبختانه با حمایت آقایان امیرمکری و شورمیج در حوزه پرسنلی، احکام پرسنلی و مطالبات پرسنلی کارهای خوبی انجام شد و در این زمینه با توجه به اینکه قانون خدمات کشوری باید از 1388/1/1 اجرا میشد در یک کار جهادی، تمامی پروندهها را از این تاریخ به بعد به طور ویژه و شبانهروزی بررسی کردیم که در مجموع 14 هزار حکم اصلاحی صادر شد.

مظفر با بیان اینکه در خصوص رفاه و خدمات پشتیبانی هم نیاز بود که یک فرد به طور تخصصی و تمام وقت فعالیت کند، گفت: برای این کار نیاز به اصلاح ساختار داشتیم که با حمایت مدیرعامل و تایید هیات مدیره محترم این اتفاق افتاد و بخش رفاه از این اداره کل جدا شد و با نام مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی به طور مستقل زیر نظر معاون توسعه مدیریت و منابع قرار گرفت به این ترتیب این مجموعه در قالبی مستقل و تخصصی، ارتقا پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه وقتی حوزه رفاه مستقل میشود حتما برای آن برنامههای کلان و مطلوبتری پیشبینی شده است، گفت: به امید خدا این مدیریت برنامههای کلانی را با نظر آقای شورمیج اجرایی خواهد کرد اما بهتر است پس از جا افتادن آن در ساختار و پیشرفت بخشی از کارها فعالیتهای آن را اطلاع رسانی کنیم.

مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات در مورد ادغام واحد تشکیلات در منابع انسانی گفت: در واقع اضافه شدن حوزه تشکیلات به منابع انسانی کار بزرگی است که باعث میشود که این مجموعه بتواند به صورتی تسهیلگرانه و اجراییتر مسائل مربوط به کارکنان را پیگیری کند و با نگاهی مثبتتر به آنها، در جهت برنامهریزی و رفع مسائلشان اقدام کند.

وی در پایان ضمن قدردانی از حمایتهای مدیرعامل شرکت در زمینه بهبود روند خدمترسانی به کارکنان، گفت: جا دارد از تلاش و احساس مسئولیت معاونت پرسنلی و کارشناسان آن حوزه تشکر ویژه کنم که اگر همراهی شبانهروزی و همدلی آنها نبود این توفیقات حاصل نمیشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری