خبر خبر

تاکيد صفايي بر اتمام پروژه‎هاي مسافرمحور فرودگاه مهرآباد تا پيش از فصل زمستان
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از پروژه‎هاي در دست اجراي فرودگاه مهرآباد بر اتمام پروژه‎هايي که مستقيم به مسافران خدمت‎رساني مي‎کنند، تا پيش از آغاز فصل زمستان تاکيد کرد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاه مهرآباد، مصطفی صفایی در این بازدید روند اجرای پروژههای عمرانی، تسهیلاتی و تاسیساتی فرودگاه مهرآباد را مورد بررسی قرار داد و گفت: پیگیری جدی مسائل مربوط به پروژهها و تعیین تکلیف نهایی و بهرهبرداری هرچه سریعتر آنها باید در دستور کار پیمانکاران و ناظران ستادی قرار گیرد.

وی در پایاین بازدید سه ساعته با تاکید بر روانسازی و سرعت در اجرای پروژهها گفت: اولویت اول استانداردسازی و سپس سرعت در بهرهبهرداری از پروژههایی است که به طور مستقیم با مسافر ارتباط دارند. پروژه ایربریجها وpier ، خروجیهای ترانزیت و ورودی ترمینال یک و همچنین تاسیسات مهرآباد از جمله پروژههایی است که باید تا پایان فصل تابستان تعیین تکلیف و آماده بهرهبرداری شود.

صفایی با بیان اینکه عملیات اعزام و پذیرش در مهرآباد تعطیل ناپذیر است و باید همزمان با انجام وظایف، پروژهها را نیز به طور استاندارد اجرا کرد، خطاب به پیمانکاران و ناظران ستادی پروژههای مهرآباد گفت: باید هرچه سریعتر با افزایش نیروی کار و همچنین تزریق سریع امکانات و تجهیزات این پروژهها به اتمام برسند و ضمن سرعت بخشیدن به کار استانداردهای لازم نیز با دقت مورد توجه قرار گیرد.

وی در مورد پروژه ورودی ترمینال یک نیز گفت: این پروژه زمانی طولانی را طی کرده است و اکنون با توجه به اینکه مقاومسازی و استانداردسازی آن به خوبی انجام شده است باید به سرعت وارد فاز روسازی شود تا به امید خدا برای نوروز 99 مورد بهرهبرداری قرار گیرد.

گفتنی است، در این بازدید مدیرکل تجهیزات و سامانههای فرودگاهی، سرپرست عمران و توسعه فرودگاهها و مدیرکل فرودگاه مهرآباد نیز حضور داشتند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری