خبر خبر

آغاز عمليات بازگشت حجاج به فرودگاه بيرجند از 4 شهريور
نخستين کاروان حجاج خراسان جنوبي 4 شهريورماه با پرواز شماره 1511 ايران اير وارد فرودگاه بيرجند مي شود.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خراسان جنوبی، هادی سلامی، مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام این خبر عنوان کرد: اعزام زایران خراسان جنوبی به سرزمین وحی از طریق فرودگاه بیرجند از 25 تا 29 تیر سال جاری  انجام شد و در این مدت 2504 زایر در قالب 17 کاروان با انجام 10 پرواز برای انجام مناسک حج به عربستان منتقل شدند.

سلامی گفت: بازگشت حجاج از مدینه دوشنبه چهارم شهریور سال جاری آغاز شده و نخستین کاروان حجاج خراسان جنوبی ساعت 2 بامداد 4 شهریورماه با پرواز شماره  1511 ایران ایر وارد فرودگاه بیرجند می شوند. پروازهای برگشت حجاج نیز تا نهم شهریورماه ادامه دارد.

مدیرکل فرودگاه های استان خراسان جنوبی عنوان کرد: با همکاری تمام ارگانهای دخیل در عملیات حج آماده پذیرش و میزبانی حجاج هستیم و تلاش می کنیم، رفاه هرچه بیشتر حجاج و مستقبلین حاصل شود. امیدواریم با به کارگیری تمام امکانات، سرعت روند ترخیص حجاج را افزایش دهیم و از زمان ایستایی آنها بکاهیم تا بتوانیم همانند پروازهای رفت در برگشت نیز پایان خوبی برای سفر معنوی حجاج رقم بزنیم.

وی گفت: برای رفاه حال حجاج و مستقبلین عملیات بهسازی پارکینگ و مسیرهای دسترسی و همچنین افزایش دکل های روشنایی محاوط و معابر با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال در حال انجام است و تا قبل از آغاز عملیات بازگشت حجاج بهره برداری می شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری