خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎اي که گذشت/ هفته بيست و يکم
بيست و يکمين هفته سال 98(19 تا 25 مرداد) سپري شد.از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به بازديد معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران از پروژه‎هاي در دست اجراي فرودگاه مهرآباد و تاکيد وي بر اتمام پروژه‎هايي که مستقيم به مسافران خدمت‎رساني مي‎کنند، تا پيش از آغاز فصل زمستان اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین اخبار فرودگاهی هفته گذشته را مرور می کنیم.

افزايش فضاي پارکينگ هواپيما در فرودگاه اروميه بررسي شد
مديرکل فرودگاه‎هاي آذربايجان غربي گفت: در جريان بازديد رئيس هئيت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران از فرودگاه اروميه، موضوع افزايش فضاي پارکينگ هواپيماي اين فرودگاه مورد بررسي قرارگرفت.
 
قول مساعد رئيس سازمان هواشناسي براي پيگيري تجهيز باند دوم فرودگاه اردبيل به سامانه هواشناسي
مديرکل فرودگاه‎هاي استان اردبيل در پي بازديد معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواشناسي کشور از فرودگاه اردبيل از قول مساعد وي براي پيگيري تجهيز باند 25-07 (باند دوم) خبر داد.
 
ايستگاه جديد هواشناسي در فرودگاه تبريز جانمايي و ساخته مي‎شود
در پي ديدار معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواشناسي کشور و مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان شرقي، جابجايي ايستگاه هواشناسي فرودگاه تبريز کليد خورد.

تاکيد صفايي بر اتمام پروژههاي مسافرمحور فرودگاه مهرآباد تا پيش از فصل زمستان

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از پروژههاي در دست اجراي فرودگاه مهرآباد بر اتمام پروژههايي که مستقيم به مسافران خدمترساني ميکنند، تا پيش از آغاز فصل زمستان تاکيد کرد.

آغاز بازگشت حجاج از 25 اَمرداد/ فرودگاه ساري ميزبان اولين پرواز بازگشت با 256 حاجي

مسئول عمليات حج شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اينکه حجاج ايراني از 25 اَمرداد به وطن باز ميگردند، گفت: اولين پرواز بازگشت با 256 حاجي در فرودگاه ساري به زمين خواهد نشست.

جابجايي ۴ ميليون مسافر با ۳۴ هزار پرواز در اولين ماه تابستان

 آمار شاخصهاي هوانوردي تير 98، از انجام 34 هزار و 65 نشست و برخاست در فرودگاههاي تحت مالکيت شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران خبر ميدهد. با انجام این تعداد نشست و برخاست بیش از چهار میلیون مسافر و بالغ بر 42 میلیون کیلوگرم بار جابه جا شده است.

انتصاب دستيار ويژه مديرعامل شرکت فرودگاه ها

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، حميدرضا اکبري مقدم به عنوان دستيار ويژه مديرعامل منصوب شد.

آماده‌باش پليس فرودگاه براي بازگشت حجاج

فرمانده پليس فرودگاه‌هاي کشور از آمادگي اين پليس براي بازگشت حجاج خبر داد. سردار حسن مهری گفت: با پایان مراسم حج فرآِیند بازگشت حجاج از کشور عربستان آغاز شده و در همین راستا نیز پلیس فرودگاه‌های کشور همچون عملیات رفت زائران در آماده باش کامل است.

گسترش تعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با سازمان صدا و سيما

در جريان ديدار سرپرست روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با مديرکل روابط عمومي سازمان صدا و سيما، گسترش تعامل ميان شرکت و سازمان مورد تاکيد قرار گرفت. در این دیدار که شنبه؛ 19 مرداد برگزار شد، طرفین ضمن تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی شفاف درباره خدمات ارائه شده در صنعت فرودگاهی به ویژه در دوران اعمال تحریم های ظالمانه بین المللی علیه کشور عزیزمان، به بررسی راهکارهای تعامل هرچه بیشتر میان این دو مجموعه پرداختند.

اجراي پروژه هاي فرودگاه هاي مازندران با صرف 1400 ميليارد ريال

مدیرکل فرودگاه های استان مازندران گفت: اكنون پروژه هاي مختلف عمراني از جمله حصار و ديواركشي پيراموني فرودگاه ساري، اجراي طرح زهكشي و فاضلاب و تصفيه خانه مركزي، تملك اراضي فاز 2 و احداث انبار مركزي در فرودگاه ساري، توسعه ترمينال فرودگاه نوشهر و همچنين مقاوم سازي سطوح پروازي و آزاد سازي حريم پروازي فرودگاه رامسر در دست اجراست كه اين پروژه ها بالغ بر 1400 ميليارد ریال اعتبار را به خود اختصاص داده اند.

افتتاح چند پروژه عمراني و فرودگاهي در فرودگاههاي مشهد و گناباد در هفته دولت

مديرکل فرودگاههاي استان خراسان رضوي، با اشاره به اينکه پروژههاي توسعهاي فرودگاه مشهد و گناباد به خوبي در حال اجرا هستند، گفت: به اميدخدا در هفته دولت چند پروژه افتتاح خواهيم کرد.

افتتاح آشيانه شرکت هواپيمايي آتا در فرودگاه تبريز در هفته دولت

مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي در ديدار با مديرعامل شرکت هواپيمايي آتا از برنامه ريزي براي افتتاح پروژه آشيانه اين شرکت در هفته دولت خبر داد.

برقراري ارتباط فيبر نوري بين فرودگاه هاي گرگان و کلاله

با انجام تست فلوک و تجهيزات ارتباطي فرودگاه کلاله، ارتباط ديتا و شبکه بين دو فرودگاه کلاله و گرگان برقرار شد.

انجام پرواز آزمايشي هما در مسير تهران- بجنورد

مدير فرودگاه بجنورد از انجام پرواز آزمايشي تهران – بجنورد و بالعکس توسط شرکت هواپيمايي هما از فرودگاه بجنورد خبر داد.

برقراري مسير پروازي " دوشنبه – مشهد " هواپيمايي تاجيک اير

شرکت هواپيمايي تاجيک اير کشور تاجيکستان مسير پروازي جديدي به مشهد مقدس برقرار کرد.

برقراري مسير ازمير-اصفهان-ازمير توسط شرکت هواپيمايي پگاسوس

مديرکل فرودگاههاي استان اصفهان از برقراري پرواز اصفهان- ازمير- اصفهان خبر داد. این پرواز توسط شرکت هواپیمایی پگاسوس از 20 مرداد شروع و تا پایان شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

تغيير ساختار در منابع انساني و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است

مديرکل منابع انساني و تشکيلات شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران گفت: تغيير ساختار در منابع انساني و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است و اين اصلاح ساختار بر اساس ديدگاه مثبت مديرعامل محترم نسبت به سرمايه انساني شرکت رخ داده است.

مظفر عضو و دبير کميته ساختار و فناوريهاي مديريتي شرکت فرودگاه ها شد

طي ابلاغي از سوي رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، احمد مظفر، مديرکل منابع انساني و تشکيلات به عنوان عضو و دبير کميته ساختار و فناوريهاي مديريتي شرکت منصوب شد.

مسيبي، عضو شوراي فرهنگي شرکت فرودگاهها شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، عباس مسيبي به عنوان عضو شوراي فرهنگي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری