خبر خبر

قول مساعد رئيس سازمان هواشناسي براي پيگيري تجهيز باند دوم فرودگاه اردبيل به سامانه هواشناسي
مديرکل فرودگاه‎هاي استان اردبيل در پي بازديد معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواشناسي کشور از فرودگاه اردبيل از قول مساعد وي براي پيگيري تجهيز باند 25-07 (باند دوم) خبر داد.

به گزارش روابطعمومي فرودگاه اردبيل، سيدفخرالدين هاشمي گفت: خانم تاجبخش در اين سفر از پروژههاي اجرا شده و در دست اجراي فرودگاه اردبيل همچون پروژههاي ترمينال جديد، باند 33-15 و VIP بازديد كرد.

وي با بيان اينكه بر روي باند 33-15 يك سامانه هواشناسي RVR نصب شده است، افزود: يكي از مسائل ما نصب سامانه هواشناسي بر روي باند دوم فرودگاه است كه به دليل موقعيت آن، توسط ايستگاه هواشناسي پوشش داده نميشود و در مذاكرهاي كه داشتيم معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواشناسي كشور قول داد اين موضوع را پيگيري كند.

هاشمي همچنين در مورد پروژههاي در حال اجراي فرودگاه گفت: اكنون ترمينال جديد دو منظوره داخلي و خارجي فرودگاه با وسعت 8100 مترمربعي و اعتبار 600 ميليارد ريالي به اتمام رسيده است و به اميد خدا در سفر رياست جمهوري در اويل مهرماه 98 افتتاح خواهد شد. همچنين پاويون دولت نيز به اتمام رسيده است كه در همين سفر افتتاح خواهد شد.

وي افزود: همچنين پروژه بهسازي باند 33-15 فرودگاه به پيشرفت 48 درصدي رسيده است كه اعتبار در نظر گرفته شده براي بهسازي و تجهيز مجدد آن 1000 ميليارد ريال است.  

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری