خبر خبر

بازديد اميرمکري از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي/ جذابيت خاص صنعت فرودگاهي براي اقشار مختلف
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي ديدار و با اشاره به جذابيت خاص اخبار فرودگاهي در ميان خبرهاي حوزه حمل و نقل، بر اراده اين شرکت در تعامل هرچه بيشتر با رسانه ها تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این بازدید که امروز(26 مرداد) با همراهی محمد امیرانی، معاون عملیات هوانوردی، احمد ایزدبین، مدیرکل دفتر مدیرعامل، روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات و عباس مسیبی، سرپرست روابط عمومی شرکت انجام شد، ضمن بازدید از گروههای مختلف خبری پایگاه شامل مسکن و شهرسازی، شهرهای جدید و بازآفرینی، هوایی، ریلی، جاده ای، بنادر، استان ها، عکس، اینفوگرافیک و چندرسانه ای، از نزدیک در جریان نحوه اطلاع رسانی و تولید اخبار در این رسانه قرار گرفت.

وی در این بازدید با ابراز خرسندی از حضور در جمع خبرنگاران پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در سخنانی گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یکی از اضلاع اصلی صنعت حمل و نقل هوایی است که به دلیل فعالیت در عرصه خدمات فرودگاهی و هوانوردی، از سازمان های بسیار خبرساز کشور محسوب می شود و اقشار مختلف اخبار هوانوردی را با شوق و علاقه خاص دنبال می کنند.

امیرمکری بر تعامل هرچه بیشتر پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد و افزود: امیدواریم با اطلاع رسانی به موقع و دقیق تر، شاهد ارایه اخبار بیشتر و جذاب تر در حوزه فرودگاهی و هوانوردی باشیم.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، از مدیریت و کارشناسان روابط عمومی این شرکت که برنامه ریزی برای گسترش تعامل با رسانه ها را به عنوان یکی از اقدامات تخصصی خودشان انجام می دهند، به عنوان کادری متخصص و کاملا حرفه ای نام برد که سنگ بنای آن در مدیریت پیشین روابط عمومی گذاشته شد و اکنون با هدایت عباس مسیبی، به شکلی حرفه ای تر و با توان و انگیزه بیشتر به معرفی شرکت، اهداف و شرح وظایف آن اقدام می کند.

امیرمکری سپس در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار صنعت هوانوردی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی شرکت کرد که متن این گفتگو روی خروجی پایگاه خبری قرار داده خواهد شد.

پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی از زمان تاسیس (سال 93) تاکنون 2239 خبر را در حوزه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران منتشر کرده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری