خبر خبر

مدير فرودگاه آبادان: زيباسازي فرودگاه آبادان از اولويت‎هاي ما است/شهردار آبادان: فرودگاه آبادان جايگاهي راهبردي دارد
مدير فرودگاه آبادان در جريان بازديد شهردار آبادان گفت: با توجه به قرار گرفتن فرودگاه در سايت توريستي بزرگترين منطقه آزاد ايران زيباسازي بلوار ورودي و ديگر نقاط آن در اولويت قرار دارد.

به گزارش روابطعمومي فرودگاه آبادان، پروانه سهرابي در بازديد شهردار آبادان گفت: با توجه به قرار گرفتن فرودگاه در سايت توريستي بزرگترين منطقه آزاد ايران، چشمانداز بسيار مثبتي را ميتوان براي آن در نظر گرفت كه نياز به همكاري و تعامل با سازمانها و ارگانهاي مختلف دارد.

وي گفت: با توجه به پتانسيل و ظرفيتهاي فرودگاه آبادان و با توجه به انتظارات مردم منطقه از فرودگاهي با اين پيشينه مثبت، زيباسازي محيطي فرودگاه نقش بسزايي در رونق شهر و منطقه خواهد داشت و سود غيرمستقيمي را در شريانهاي اقتصادي منطقه وارد ميكند.

وي در مورد روند افزايش پروازها در سال جاري گفت: همكاري و تعامل شركتهاي هواپيمايي افزايش 41 درصدي پروازها در پنج ماهه ابتداي سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل را به دنبال داشت اما كمبود فضاي ترمينال در پروازهاي همزمان، شركتهاي هواپيمايي، مسافران و كاركنان فرودگاه را با مشكل مواجه ميكند.

مدير فرودگاه آبادان با اشاره به تاكيد مديرعامل شركت فرودگاهها در مورد پيگيري موضوع زيباسازي و اصلاح ساختار فيزيكي ورودي تصريح كرد: عمران، زيباسازي محيطي، نورپردازي و احيا فضاي سبز فرودگاه به عنوان مركز ورودي هر منطقه بي شك نقش بسزايي در تحقق اهداف خواهد داشت كه تاثير و تبعات اين عمران به يقين در جذب سرمايهگذاران در فرودگاه و منطقه و در نهايت درآمدزايي قابل تامل است.

پروانه سهرابي با اشاره به اينكه در پنج ماهه اول سال جاري بيش از 359 هزار مسافر در فرودگاه آبادان اعزام و پذيرش شدهاند، گفت: اين آمار مسئوليت همه سازمانها و ارگانها را نسبت به ارائه خدمات از جمله رفاهي و بصري دو چندان ميكند كه يكي از راههاي تحقق اين مهم زيباسازي محيطي و احيا فضاي سبز است و شهرداري نقش مهمي در اين زمينه دارد.

همچنين حسين حميدپور، شهردار مركزي آبادان، با اشاره به نواقص ساختار ظاهري ورودي فرودگاه و ظرفيت و قابليتهاي موجود براي توسعه آن گفت: فرودگاه آبادان در اين منطقه جايگاهي راهبردي دارد و تغيير شكل درگاه ورودي، بلوار ورودي، پاركينگ خودرويي و شرايط فضاي سبز فرودگاه را لازم و ضروري است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری