خبر خبر

انجام 63 درصد پروازهاي بازگشت حجاج به فرودگاه هاي کشور/ اتمام عمليات حج در 11 فرودگاه
مسوول عمليات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از انجام63 درصد پروازهاي بازگشت حجاج به فرودگاه هاي کشور در قالب 229 پرواز خبر داد.

حشمت اله قربانی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد: عملیات حج امسال با همدلی و همفکری تمام دست اندرکاران در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سازمان حج و زیارت، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی در حال انجام است.

مسوول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه در عملیات رفت، 360 پرواز با اعزام 88 هزار و 800 زایر بیت الله الحرام از فرودگاه های کشور انجام شد، افزود: با وجود محدودیت های اعمال شده و انجام تمام پروازهای حج توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی عملیات رفت حاجیان به موقع و طبق برنامه انجام شد.

وی با اشاره به رشد چهار درصدی تعداد پروازهای رفت حجاج امسال نسبت به سال گذشته گفت: امسال به رشد 14.5 درصد تعداد حاجیان اعزامی و نیز افزایش 2.5 درصدی میزان بار جابه جا شده در فرودگاه ها دست یافتیم.

قربانی با بیان اینکه تاکنون 229 پرواز بازگشت حاجیان با 55 هزار و 900 زایر انجام شده است، افزود: از پروازهای بازگشت، 171 پرواز به مقصد 15 فرودگاه تحت پوشش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و 58 پرواز به فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات بازگشت حاجیان تا 17 شهریور ادامه دارد، گفت: تاکنون عملیات بازگشت حاجیان در 11 فرودگاه تمام شده و در پنج فرودگاه در حال انجام است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری