خبر خبر

تشکيل کارگروه توسعه مديريت با محوريت مديريت سرمايه انساني
با هدف ساماندهي نيروي انساني، کارگروه توسعه مديريت و منابع با حضور نماينده سازمان مديريت و برنامه ريزي در فرودگاه مهرآباد تشکيل شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، در جلسه کارگروه توسعه مدیریت فرودگاه مهرآباد با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی درباره مواردی از جمله کاهش نیروی انسانی مورد تاکید قوانین و مقررات برنامه ششم توسعه و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، برون سپاری و پشتیبانی از آن و توزیع نامتوازن نیروی انسانی در سازمان های دولتی بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه مقرر شد درباره برنامه ریزی نیروی انسانی مطابق قوانین و مقررات جاری آن در فرودگاه مهرآباد دستورالعملی  تهیه شود و نظام آمار بر خط نیروی انسانی یعنی  ساماندهی ارتقای کارکنان بر مبنای تحصیلات، آموزش و سابقه کار در فرودگاه استقرار یابد.

از مهمترین مطالب مطرح در این نشست می توان به ساماندهی نیروی انسانی و قراردادهای آنها، بررسی کیفیت نظام جذب و استخدام، اصلاح و بازنگری مشاغل، رعایت مقررات جبران خدمت و رعایت شایسته سالاری، بهره گیری از توانمندی زنان و جوانان و برنامه ریزی برای اجرای دوره های آموزشی مرتبط و پشتیبانی آن اشاره کرد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری