خبر خبر

راه اندازي موکب اربعين شرکت فرودگاه ها در شلمچه
مدير فرودگاه آبادان از جانمايي موکب اربعين شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در شلمچه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی پروانه سهرابی با اعلام این خبر عنوان کرد: امسال برای اولین بار قرار است موکب اربعین شرکت برای خدمت رسانی به زایران عتبات عالیات توسط فرودگاه آبادان در شلمچه راه اندازی می شود.

مدیر فرودگاه آبادان افزود: این موکب با زیربنای 350 مترمربع کنار موکب سازمان بنادر و دریانوردی دایر می شود و جانمایی آن به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه موکب شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از اول ماه صفر آماده خدمت رسانی به زایران بویژه همکاران شرکت و خانواده آنهاست، گفت: یکی از اهداف اصلی ما از راه اندازی این موکب ترویج فرهنگ عاشورا و شور حسینی است و امیدواریم بتوانیم خادم صادق زایران عتبات عالیات باشیم.

سهرابی با اشاره به تشکیل ستاد اربعین در فرودگاه آبادان افزود: از جمله برنامه های دیگر فرودگاه آبادان برای خدمت رسانی به زایران اربعین می توان به ارسال پیامک تسلیت عزاداری امام حسین(ع) و خوش آمدگویی به مسافران هوایی آبادان، راه اندازی ایستگاه های پذیرایی صلواتی و تدارک استراحت گاه برای زایران همکار در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اشاره کرد.

مدیر فرودگاه آبادان همچنین گفت: با توجه به تردد بالای مقام های لشکری و کشوری و هموطنانمان از فرودگاه آبادان در آستانه اربعین حجم کار افزایش محسوسی می یابد و امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر بتوانیم به نحوی شایسته در خدمت زایران باشیم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری