خبر خبر

مسايل پدافند غيرعامل حوزه فرودگاهي و دريانوردي بررسي مي شود
در نشستي با حضور معاونان وزير راه و شهرسازي و مسوولان ارشد حوزه هاي فرودگاهي و دريانوردي کشور، برنامه ريزي براي مقابله با تهديدهاي پيش رو و نيز برطرف کردن موانع و مشکلات احتمالي در حوزه پدافند غيرعامل انجام مي شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با توجه به دستور وزیر راه و شهرسازی درباره بررسی مسایل و ملاحظات پدافند غیرعامل حوزه فرودگاهی و دریانوردی جلسه هم اندیشی مسوولان مربوط به میزبانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مرکز عملیات ایمنی و اضطراری در حال برگزاری است.

این جلسه اکنون (17 شهریور) با هدف جمع بندی و برنامه ریزی برای مقابله با تهدیدهای پیش رو و نیز برطرف کردن موانع و مشکلات احتمالی برپا شده است.

شهرام آدم نژاد، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت راه و شهرسازی، سردار محسن ساسانی، معاون امور زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور، سحر تاجبخش، معاون وزیر و رییس سازمان هواشناسی کشور، علی عابدزاده، رییس سازمان هواپیمایی کشوری، سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، علی رستمی، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و مدیرکل بحران و پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی حاضران در این نشست هستند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری