خبر خبر

قدرداني هيئت دولت از خدمات‌دهي شرکت فرودگاه ها و هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران به حجاج
با پايان يافتن حج تمتع و بازگشت همه زائران خانه خدا به کشور هيئت دولت در جلسه امروز چهارشنبه ۲۰ شهريورماه از تلاش‌هاي همه دستگاه‌هاي مسئول در اعزام و ارائه خدمات به حجاج بيت‌الله الحرام قدرداني شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نقل از «پايگاه اطلاع رساني دفتر هيئت دولت»، در جلسه امروز هیئت دولت به رياست حسن روحاني، رئيس جمهوري، از تلاش‌هاي همه دستگاه‌هاي مسئول در اعزام و ارائه خدمات به حجاج بيت‌الله الحرام از جمله حوزه نمايندگي ولي فقيه، سازمان حج و زيارت، شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران «هما»، فرودگاه‌ها، نيروي انتظامي و کارگزاران حج عربستان قدرداني کرد.

با انجام آخرين پرواز هواپيمايي «هما» از مدينه به فرودگاه امام خميني (ره) در نخستين ساعت‌هاي بامداد روز دوشنبه ۱۸ شهريورماه، پرونده عمليات انتقال حجاج تمتع سال ۱۳۹۸ با انتقال ۸۸ هزار زائر بيت‌الله الحرام به کشورمان بسته شد.

ديروز هم محمد اسلامي، وزير راه و شهرسازي در پيامي با  تجليل از دست‌اندرکاران پروازهاي حج، پايان عمليات پرواز حج را اعلام کرد و اين عمليات را عملياتي بي‌نظير در تاريخ کشورمان خواند که توسط هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران «هما» انجام شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری