خبر خبر

در جلسه بررسي اقدامات لازم براي برگزاري بخش هوانوردي نمايشگاه عملکرد وزارت راه و شهرسازي تاکيد شد
تجلي مفهوم صحيحي از نقش صنعت هوانوردي در هشت سال دفاع مقدس
در جلسه بررسي اقدامات لازم براي برگزاري بخش هوانوردي "نمايشگاه عملکرد وزارت راه و شهرسازي در هشت سال دفاع مقدس"بر ضرورت ارائه کار باکيفيت به منظور زمينه سازي براي ايجاد يک نمايشگاه دائمي از جانفشاني ها و رادمرديهاي انجام شده توسط خانواده بزرگ صنعت هوانوردي در جريان هشت سال جنگ تحميلي تاکيد شد.

به گزارش روبط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، این جلسه که امروز(چهارشنبه، 20 شهریورماه) با حضور رئیس، دبیر و مسئولان کارگروه های مختلف بخش صنعت هوانوردی"نمایشگاه عملکرد وزارت راه و شهرسازی در هشت سال دفاع مقدس"به میزبانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد، مجید قدیریان، رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه، با اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر این رخداد فرهنگی اظهار کرد: امسال این نمایشگاه به صورت موقت برگزار می شود و ما در مذاکره ای که با مسئولان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انجام داده ایم، به این توافق رسیده ایم که از سال آینده این نمایشگاه را به صورت دائمی برگزار کنیم که اقدامی بسیار مهم محسوب می شود. بنابراین، ضرورت دارد تمامی کارها و برنامه ریزی ها به صورتی باشد که نمایشگاه امسال باشکوه برگزار و سنگ بنایی برای برگزاری نمایشگاه دائمی شود.

وی همچنین از تمامی حاضران دراین جلسه از جمله نمایندگان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، ایران ایر، آسمان و شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) خواست تا تمامی المان های مورد نظر و درخواست های خود را هرچه زودتر به دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه دهند تا طراحی مناسبی برای ارائه مفهوم صحیحی از نقش صنعت هوانوردی در هشت سال دفاع مقدس صورت بگیرد.

قدیریان افزود: صنعت هوانوردی کشورمان در جریان هشت سال دفاع مقدس اقدامات بسیار زیادی را در ارائه خدمات هوانوردی از جمله خدمات فرودگاهی، حمل و نقل مسافر، تجهیزات نظامی، پزشکی و...، سرعت بخشیدن به نقل و انتقالات در آن دوران حساس و... ایفا و شهدای زیادی را در این راه تقدیم میهن اسلامی کرد و جانبازان و ایثارگران زیادی از خیل خانواده صنعت هوانوردی ایران در این راه از جان مایه گذاشتند.

همچنین مهدی غفوری، معاون روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در این جلسه گزارشی را از بازدید از غرفه اختصاص داده شده به صنعت هوانوردی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای برپایی نمایشگاه و سایر اقدامات انجام شده در "کارگروه برگزاری نمایشگاه" ارائه داد و بر یکپارچگی تمامی فعالان صنعت هوانوردی برای حضور و ارائه عملکرد در این نمایشگاه تاکید کرد و گفت: موضوع مهمی که انجام آن یک هنر بزرگ محسوب می شود، چگونگی ایجاد پیوند صحیح و مستند میان مقوله ارزشمند دفاع مقدس با عملکرد پرافتخار فعالان صنعت هوانوردی در طول هشت سال دفاع از ایران و اسلام است.

نمایشگاه عملکرد وزارت راه و شهرسازی در هشت سال دفاع مقدس از 31 شهریور تا 7 مهرماه 1398 در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس واقع در تهران، بزرگراه شهید حقانی برگزار خواهد شد. صنعت هوانوردی مانند سایر زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت. بازدید از این نمایشگاه برای همگان آزاد است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری