خبر خبر

ادامه پروژه توسعه ترمينال فرودگاه زنجان در سال 99
مدير فرودگاه زنجان از ادامه عمليات تکميلي پروژه افزايش 2000 مترمربعي فضاي ترمينال فرودگاه در سال 99 خبر داد.

محمد قاسمي در گفت و گو با روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اعلام اين خبر عنوان كرد: فرودگاه زنجان سال 79 ساخته شده و با وجود دایر شدن پروازهای عمره و حج تمتع از سال های 91 و 93 در این فرودگاه نیاز به توسعه ترمینال دارد و فضای 2500 مترمربعی موجود تنها برای مسافران یک پرواز 120 نفره گنجایش دارد.

مدير فرودگاه زنجان با اشاره به اينكه توسعه ترمینال فرودگاه با اعتبار استانداری سال 91 شروع ولی در سال 92 با پیشرفت 15 درصدی به دلیل عدم اختصاص بودجه متوقف شد، گفت: سال آینده قرار است با اعتبار شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بودجه موردنیاز برای تکمیل این طرح تامین شود و شاهد افزایش مساحت ترمینال به میزان 5000 مترمربع خواهیم بود.

وي با بيان اينكه امسال درزگیری سطوح پروازی فرودگاه زنجان انجام می شود، عنوان كرد: ساخت دیوار حفاظتی محوطه سایت گیلوان (با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریال ) و نصب دوربین مدار بسته سایت ( با اعتبار یک میلیارد ریال) در حال انجام است که تا دو ماه دیگر به پایان می رسد. 

قاسمي افزود: اکنون در حال تجهیز ساختمان حراست و CCTV فرودگاه زنجان هستیم که تا یک ماه دیگر افتتاح می شود.

وي عنوان كرد: به زودی تکمیل دوربین های مداربسته فرودگاه زنجان با اعتبار شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (14 میلیارد ریال) شروع می شود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری