خبر خبر

پيشرفت 20 درصدي طرح توسعه ترمينال فرودگاه شهيد کاوه بيرجند
مديرکل فرودگاه هاي خراسان جنوبي با اشاره به کلنگ زني طرح توسعه ترمينال فرودگاه شهيد کاوه در فروردين امسال پيشرفت اين پروژه را 20 درصد اعلام کرد.

هادی سلامی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد: اعتبار اولیه این پروژه 189 میلیارد ریال است که تا پایان تابستان 99 به پایان می رسد.  مساحت ترمینال قدیمی فرودگاه 2000 مترمربع است که با اجرای این طرح 4150 مترمربع به فضای ترمینال افزوده می شود. همچنین احداث ساختمان 270 مترمربعی موتورخانه فرودگاه نیز در حال اجراست.

مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی افزود: با توجه به پایین بودن تعداد پروازهای خارجی فرودگاه شهید کاوه بیرجند ضمن بهسازی ترمینال قدیم(شامل جابه جایی سالن ترانزیت و دفاتر، برداشتن دیوارهای داخلی و بهسازی معماری) فضای جدید طرح توسعه به آن اضافه می شود و ترمینال خارجی مجزایی را در نظر نمی گیریم.

وی همچنین به پیشرفت 30 درصدی طرح بهسازی فرودگاه شامل ابنیه و محاوط نیز اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح با اعتبار 80 میلیارد ریالی از پنج ماه پیش شروع شده و تا دو ماه دیگر بهسازی محاوط به پایان می رسد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری