خبر خبر

معاون جديد عمليات فرودگاهي تبريز معرفي شد/مديرکل فرودگاههاي استان: به سرانجام رساندن ترمينال جديد فرودگاه تبريز، اولويت نخست ماست
مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي در مراسم معارفه معاون عمليات فرودگاهي تبريز، بر اهتمام هرچه بيشتر به ارتقاء کيفيت خدمات رساني در ترمينال ها تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، در مراسمي با حضور مديرکل و مسئولين اداره کل فرودگاههاي استان، عليرضا جمشيدي بعنوان معاون جديد عمليات فرودگاهي اين اداره کل معرفي شد.

در آغاز این مراسم مدیرکل فرودگاههای استان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، برگزاری مطلوب دو رویداد بزرگ در فرودگاه تبریز، یعنی پایان موفق آمیز عملیات حج  و هم چنین برگزاری نشست خبری مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به میزبانی فرودگاه تبریز را از جمله رویدادهای مهم این فرودگاه نام برد و از کلیه عوامل اجرایی این دو رویداد مهم تشکر کرد.

آذری در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه معاونت عملیات فرودگاهی در پبشبرد اهداف اداره کل گفت: از جمله قسمت های بسیار مهمی که در زیرمجموعه این معاونت فعالیت می کند، اداره ترمینال هاست که به نوعی ویترین فرودگاه و محل برخورد مستقیم ما با مسافران و مراجعان فرودگاهی است و یکی از ماموریت های جمشیدی اهتمام هرچه بیشتر به ارتقاء کیفیت خدمات رسانی در ترمینال هاست.

وی با اشاره به مهم ترین پروژه فرودگاه تبریز در ماه های پیش رو گفت: تکمیل به سرانجام رساندن پروژه ترمینال جدید این فرودگاه، نخستین مطالبه مردم و مسئولین استانی از ما و هم چنین مهم ترین نیاز امروز فرودگاه تبریز است و با شناختی که از توانایی های جمشیدی دارم، امیدوارم با تمام وجود در مسیر تکمیل این پروژه گام بردارد.

وی در توضیح اهمیت این پروژه گفت: پروژه ترمینال جدید فرودگاه تبریز در لیست پروژه های اولویت دار هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران قرار گرفته است و اخیرا اعتباری برای تکمیل آن اختصاص یافته است که با طی تشریفات اداری مربوط به مناقصه، این پروژه در هفته های آتی با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی کلنگ زنی خواهد شد.

آذری در پایان از تلاش ها و خدمات محمدعلی نائل قراملکی در طول چندین سال تصدی معاونت عملیات فرودگاهی که هم اینک مدیرکلی فرودگاه ارومیه را بر عهده دارند قدردانی کرد.

در ادامه جمشیدی معاون جدید عملیات فرودگاهی با تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان و هم چنین مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به جهت اعتماد به وی گفت: تلاش برای مهیا نمودن شرایط جهت اخذ گواهینامه فرودگاهی، تکمیل پروژه ترمینال جدید فرودگاه تبریز و افزایش رضایت مندی مسافران و مراجعان فرودگاه تبریز به ویژه در حوزه ترمینال ها از جمله مهم ترین مطالبات مدیرکل محترم است که با استعانت از خدواند متعال و کمک گرفتن از کلیه همکاران فرودگاهی، با قوت در این راه گام خواهم برداشت.

در پایان حکم معاونت علیرضا جمشیدی که به امضای معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران رسیده بود از سوی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی به وی تقدیم شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری