خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎اي که گذشت/ هفته بيست و نهم
بيست و نهمين هفته سال 98(13 تا 19 مهر) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به
ديدار رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با سردار مهري، فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور به مناسبت هفته نيروي انتظامي اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین اخبار فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

امنيت بر ارايه تسهيلات فرودگاهي مقدم است

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در نخستين روز از هفته نيروي انتظامي به همراه جمعي از مسوولان شرکت به ديدار فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور رفت و از وي و همکارانش به پاس خدمت گزاري خالصانه به مسافران قدرداني کرد.

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت هفته نيروي انتظامي

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک هفته نيروي انتظامي، از حضور شرافتمندانه و مقتدرانه پليس در فرودگاه‌هاي کشور که همواره زمينه‌ساز آرامش خاطر و رضايت مسافران هوايي بوده است قدرداني کرد.

استفاده از خدمات شرکت هاي مشاور در استقرار سيستم مديريت ايمني فرودگاه ها

چهاردهمين جلسه شوراي عالي ايمني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به امکان سنجي استفاده از خدمات شرکت هاي مشاور در استقرار سيستم مديريت ايمني (SMS) در فرودگاه هاي ايران اختصاص يافت.

برقراري پروازهاي فوق العاده به نجف در 10 فرودگاه کشور به مناسبت اربعين

به مناسبت ايام اربعين و براي رفاه حال زايران عتبات عاليات در 10 فرودگاه کشور پروازهاي فوق العاده برقرار مي شود. بر این اساس فرودگاه های یزد، اصفهان، مشهد، ایلام، ساری، تبریز، شیراز کرمانشاه و کرمان از فرودگاه های تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و دو فرودگاه امام خمینی(ره) و کیش میزبان پروازهای نجف هستند.

تاکيد بر نقش موثر فرودگاه ها در برقراري موفق پروازهاي اربعين

دبير انجمن شرکت هاي هواپيمايي با اشاره به برنامه ريزي براي برقراري پروازهاي فوق العاده اربعين توسط شرکت هاي هواپيمايي مختلف بر نقش فرودگاه ها در انجام موفق عمليات اربعين شرکت هاي هواپيمايي تاکيد کرد.

تکميل روشنايي باند فرودگاه خرم آباد گامي براي توسعه بيشتر

عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در مراسم معارفه مدير جديد فرودگاه خرم آباد با بيان اينکه فرودگاه ها فارغ از مسائل تجاري از ارکان اساسي توسعه استان ها هستند، گفت: با تکميل سيستم روشنايي باند اين فرودگاه گام مهمي براي توسعه هرچه بيشتر آن برداشته خواهد شد.

خريد و تامين تجهيزات جديد امنيتي و نظارتي فرودگاه ها/راه اندازي پليس گمرک در فرودگاه امام خميني (ره)

فرمانده پليس فرودگاههاي کشور از خريد تجهيزات جديد امنيتي و نظارتي فرودگاه ها خبر داد و گفت: اميدواريم که با تامين تجهيزات به روزدنيا شاهد بي نيازي به بازرسي هاي بدني و استفاده از سيستم هاي کنترل نامحسوس در فرودگاه هاي کشور باشيم.

افزايش تعداد پروازها و مسافران هوايي در شهريور ماه/ جابجايي بيش از سه ميليون مسافر در فرودگاههاي کشور

معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي از رشد دو درصدي نشست و برخاست هواپيماها و افزايش هفت درصدي اعزام و پذيرش مسافران در فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي شهريور ماه خبر داد و گفت: در اين مدت 30 هزار و 92 نشست و برخاست و اعزام و پذيرش بيش از سه ميليون و 670 هزار مسافر و جابجايي 32 ميليون کيلوگرم بار در فرودگاهها انجام شده است.

فرمت قرارداد ابلاغي جديد کارکنان قراردادي، لازمه تبديل وضعيت و استخدام

مديرکل منابع انساني و تشکيلات گفت: براساس اعلام سازمان اداري و استخدامي کشور هرگونه تصميم گيري در مورد وضعيت استخدامي کارکنان قراردادي دولت صرفا براساس فرمت جديد ثبت شده در سامانه ثبت حقوق و دستمزد بوده و هرگونه فرمتي مغاير با فرمت ابلاغي از درجه اعتبار ساقط است.

يارندي مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، مجيد يارندي به عنوان مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي منصوب شد.

پايان موفق 9 روز عمليات پيوسته فلايت چک

هواپيماي فلايت چک پس از 9 روز عمليات پيوسته در همدان، ایلام، آغاجاری، ماهشهر، اهواز، آبادان، بهرگان، عسلویه و اصفهان به مبدا يعني فرودگاه مهرآباد بازگشت.

برقراري پروازهاي فوق العاده تهران - ايلام به مناسبت ايام اربعين

مديرکل فرودگاه مهرآباد از برقراري پروازهاي فوق العاده شرکت هواپيمايي آسمان به مناسبت اربعين حسيني از تهران به ايلام خبر داد.

برقراري پروازهاي فوق العاده اصفهان- نجف به مناسبت ايام اربعين

مديرکل فرودگاه هاي استان اصفهان از برقراري 88 پرواز فوق العاده در مسير اصفهان- نجف- اصفهان به مناسبت ايام اربعين خبر داد.

اساسي ترين مانع پروازي فرودگاه ايلام تا يک ماه ديگر برداشته مي شود

سرپرست فرودگاه ايلام از رايزني با مديرکل صداو سيماي مرکز ايلام براي جمع آوري آنتن صدا از باند فرودگاه تا يک ماه ديگر خبر داد.

پايان عمليات توسعه اپرون فرودگاه ساري تا يک ماه ديگر

مديرکل فرودگاه هاي مازندران از پايان عمليات توسعه اپرون فرودگاه ساري در صورت مساعد بودن هوا ظرف يک ماه آينده خبر داد.

مهدي جمشيدي مدير فرودگاه کلاله شد

مهدي جمشيدي با ابلاغ معاون توسعه مديريت و منابع به عنوان سرپرست فرودگاه کلاله منصوب شد.

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری