خبر خبر

برقراري 72 پرواز رفت و برگشت در فرودگاه اهواز به مناسبت ايام اربعين حسيني
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از افزايش و برقراري 72 پرواز فوق العاده رفت و برگشت فرودگاه اهواز در ايام اربعين خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ محمدرضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: با توجه به نزدیکی ایام اربعین حسینی و نیز ترافیک سنگین زائر و مسافر در فرودگاه اهواز پروازهای این فرودگاه از مبداء تهران و مشهد به مقصد اهواز و بلعکس به صورت فوق العاده افزایش یافت.

وی افزود: پرواز شرکت هواپیمایی ساها از نوع بوئینگ 737 از امروز دوشنبه 22 مهرماه اقدام به برقراری 20 پرواز در مسیر تهران - اهواز- تهران کرده که این عملیات تا روز 30 مهر ساعت 22:50 ادامه خواهد داشت.

رضایی ادامه داد؛ شرکت هواپیمایی تابان نیز با برقراری 36 پرواز از مبداء مشهد به مقصد اهواز و بلعکس از 17 مهر تا 4 آبان اقدام به جابجایی زائرین اربعین حسینی خواهد کرد.

وی به افزایش و برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی کاسپین نیز اشاره کرد و ادامه داد: 16 پرواز رفت و برگشت این شرکت هواپیمایی در مقاصد تهران و مشهد نیز در این ایام تا 29 مهر ادامه خواهد داشت.

گفتنی است؛ فرودگاه اهواز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در حال حاضر به بیش از 20 نطقه داخلی و خارجی پرواز دارد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری