خبر خبر

اعزام ۱۷ هزار زائر اربعين حسيني از فرودگاه اصفهان
مديرکل فرودگاه‌هاي استان اصفهان گفت: هماهنگي و برنامه‌ريزي لازم براي اعزام ۱۷ هزار زائر اربعين حسيني از فرودگاه اصفهان با ۱۰۲ پرواز به کشور عراق فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نقل از گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حسن امجدي مديرکل فرودگاه‌هاي استان اصفهان گفت: هماهنگي و برنامه‌ريزي لازم براي اعزام ۱۷ هزار زائر اربعين حسيني از فرودگاه اصفهان با ۱۰۲ پرواز به کشور عراق فراهم شد که اين تعداد پرواز دو برابر و نیم بيشتر از پارسال است.

او افزود: در مجموع ۲۷ پرواز ورودي و خروجي از پانزدهم تا ۲۲ مهر امسال از طريق شرکت‌هاي هواپيمايي داخلي و خارجي در مسير‌هاي اصفهان- نجف و اصفهان - بغداد از فرودگاه اصفهان انجام شده است.

مديرکل فرودگاه‌هاي استان اصفهان گفت: ۴ هزار و ۱۵۲ نفر مسافر از طريق اين پرواز‌ها ازشرکت‌هاي هواپيمايي تابان، قشم اير، العراقيه، ماهان و کيش اير جابجا شدند که بيشترين پرواز‌ها مربوط به ۲۱ مهرماه با هشت پرواز ورودي و خروجي است.

اصفهان هم‌اکنون پس از استان‌هاي تهران و خوزستان رتبه سوم کشور را از لحاظ تعداد ثبت‌نام‌کنندگان براي اعزام به پياده‌روي کربلا دارد.

فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان اکنون به شهر‌هاي نجف و بغداد عراق، کويت، دبي امارات عربي متحده، استانبول ترکيه و دوحه قطر پرواز مستقيم دارد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری