خبر خبر

مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران:
عمليات بهسازي برج مراقبت فرودگاه مهرآباد آغاز شد
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از آغاز عمليات بهسازي و نوسازي برج مراقبت فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: تجهيزات ارتباطي و نظارتي لازم براي اين عمليات از خارج از کشور وارد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سياوش اميرمکري، مديرعامل و رييس هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازی از آغاز عمليات نوسازي برج مراقبت فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران خبر داد و گفت: بهسازي و نوسازي ساختمان برج مهرآباد و تجهيزات ارتباطي و نظارتي در اين فرودگاه از ۱۲ آبان آغاز شده است.

وي ادامه داد: از امروز همکاران عملياتي ما در فرودگاه مهرآباد از برج فعلي به برج قديم منتقل شدند تا عمليات بهسازي و نوسازي برج فعلي چه هم از نظر ساختماني و چه از نظر تجهيزات به اتمام برسد.
اميرمکري با اشاره به زمانبندي اجراي اين طرح گفت: طبق برنامه‌ريزي انجام شده، اين طرح بهسازي حدود 40 روز زمان خواهد برد و حداکثر تا دو ماه آينده به اتمام مي‌رسد.
اين مدير ارشد وزارت راه و شهرسازي با اشاره به تامين تجهيزات لازم براي اين عمليات افزود: تجهيزات لازم از خارج از کشور وارد شده و بايد نصب شود. پس از پايان عمليات بهسازي ساختمان، اين تجهيزات نصب خواهد شد.
گفتني است: فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران پر ترددترين فرودگاه کشور است و در شش ماه نخست سال جاري با انجام 61 هزار و 691 پرواز و جابه جايي 7 ميليون و 325 هزار و 866 مسافر، بيش از 31 درصد از پروازهاي کشور را پشتيباني کرده است. اين فرودگاه و تجهيزات استفاده شده در آن همچنين نقش بسيار مهمي در هدايت پروازهاي عبوري از فراز ترمينال هوايي تهران دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری