خبر خبر

اولين پرواز سمنان راهي مشهد شد/ سمنان زمينه برقراري مسيرهاي پروازي جديد را دارد
نخستين پرواز رسمي از فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه شهيد هاشمي نژاد مشهد مقدس با حضور استاندار، نماينده سمنان و جمعي از مسوولان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی به نقل از ایسنا؛ عليرضا آشناگر در حاشيه بدرقه مسافران اولين پرواز رسمي اين فرودگاه از امروز به عنوان روزي مبارک براي شهروندان استان نام برد و اظهار کرد: راه‌اندازي دو فرودگاه شاهرود و سمنان از مطالبات جدي مردم استان بوده و خوشبختانه پرواز در هر دو فرودگاه برقرار شده است.

وي با تقدير از تلاش‌هاي وزير راه و شهرسازي تصريح کرد: بعد از سفر رئيس‌جمهور به استان دکتر روحاني بر برقراري پروازها در فرودگاه شاهرود و فرودگاه مرکز استان تاکيد کردند که اين مهم با جديت از سوي وزير، مسوولان اجرايي و نمايندگان مردم پيگيري و به نتيجه رسيد.

استاندار سمنان ادامه داد: پروازهاي فرودگاه سمنان منوط به تکميل زيرساخت‌ها شده بود که خوشبختانه با رفع بخشي از آنها، امروز اولين پرواز دوره‌اي اين فرودگاه انجام شد.

وي با بيان اينکه فرآيند تکميل برخي نواقص فرودگاه سمنان در حال انجام است، گفت: دو فرودگاه شاهرود و سمنان از مهمترين ظرفيت‌هاي استان هستند و مي‌توانند به روند توسعه در استان کمک بيشتري دهند.

آشناگر با تمجيد از استقبال شهروندان از اولين پرواز رسمي فرودگاه سمنان گفت: با توجه به اين استقبال خوب به نظر مي‌رسد که فرودگاه سمنان، شرايط لازم براي افزايش پروازها و برقراري مسيرهاي جديد را نيز دارد.

عالي‌ترين مقام اجرايي استان با بيان اينکه در حال حاضر پرواز سمنان-مشهد و بالعکس در روزهاي سه‌شنبه و جمعه برقرار است خاطرنشان کرد: اميدواريم که باتوجه به ظرفيت موجود در سمنان و شهرستان‌هاي همجوار، مسيرهاي پروازي ديگري در فرودگاه مرکز استان برقرار شود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری