خبر خبر

برگزاري تمرين عمليات زمستاني در فرودگاه ياسوج
براي افزايش آمادگي و هماهنگي بيشتر بين ‎واحدهاي عمليات هوانوردي و فرودگاهي در مواجهه با شرايط بارش برف و يخبندان تمرين عمليات زمستاني فرودگاه ياسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه یاسوج، علی محسنیان، مدیر فرودگاه با اعلام این خبر عنوان کرد: با توجه به محدودیت نیروهای انسانی این فرودگاه، طرح زمستانی آن به گونهای طراحی شده که 80 درصد کارکنان فرودگاه در این عملیات‌‌‌‍‍‍ دارای نقش بودند تا حداکثر اثربخشی در زمان بروز شرايط نامساعد جوي و يخبندان در فصل زمستان به وجود آید و فرودگاه در سریع ترین زمان لازم به شرایط عملیاتی بازگردد.

محسنیان گفت: با توجه به ارتفاع زیاد فرودگاه یاسوج از سطح دریاهای آزاد و موقعیت کوهستانی منطقه و احتمال بارش برف سنگین مانند سنوات گذشته ضرورت دارد تا فرودگاه آمادگی لازم را برای تمام مواقع و وضعیت های اضطراری داشته باشد. در این راستا کارکنان ایمنی و آتش نشانی و واحد فنی مهندسی و کارکنان خدمات و فضای سبز با به كارگيري همه امكانات موجود تمام توان خود را برای حفظ شرایط عملیاتی فرودگاه، ارتقای ایمنی پروازها و جلوگیری از هرگونه تاخیر احتمالی ناشی از بارش برف به کار می گیرند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری