خبر خبر

برگزاري دومين دوره آموزشي مباني هوانوردي ويژه اصحاب رسانه
دومين دوره آموزشي مباني هوانوردي ويژه اصحاب رسانه با تشريح ساختار هوانوردي ايران و جهان و نيز اصطلاحات تخصصي اين صنعت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مدرس این دوره آموزشی محمدصادق دیجوری، کارشناس معاونت عملیات هوانوردی است که به توضیح مباحثی از جمله شرایط دریافت خسارت از شرکت های هواپیمایی در پروازهای داخلی و خارجی، اعلام دلیل تاخیرهای پروازی، پروازهای چارتر، نقص فنی و تاخیرهای ناشی از آن، اقدامات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پاسخگویی به مسافران، آشنایی با هوانوردی جهان از نظر سازمان های بین المللی، آشنایی با ساختار هوانوردی ایران، روند تشکیل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و میزان تعامل شرکت با سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت های هواپیمایی می پردازد.

این دوره آموزشی با هدف آشنایی هرچه بیشتر خبرنگاران با مباحث هوانوردی و مباحث مربوط به فرودگاه ها برگزار شده و با استقبال خوب اصحاب رسانه همراه است.

پیش از این نخستین دوره آموزشی هوانوردی ویژه اصحاب رسانه شهریور امسال با تدریس استاد دیجوری برگزار شد که به آموزش Annex 2 اختصاص یافت.

-------------------------------------
نظرات
mohajeri() :
سلام
ضمن تشکر از برگزاري اين دوره ضروري، مفيد و کاربردي لطفا در صورت امکان، دسترسي به فايل تصويري ضبط شده از دوره (اول و دوم) را جهت آشنايي هرچه بيشتر برخي از پرسنل خود شرکت فرودگاه ها با مباحث هوانوردي و مباحث مربوط به فرودگاه ها فراهم فرماييد.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری