خبر خبر

مدير فرودگاه، مسوول اصلي اجراي مقررات و حفظ شرايط ايمني است/ضرورت بهره گيري از دانش روز براي ارتقاي ايمني در فرودگاه ها
عضو هيات مديره و راهبر پياده سازي ADR در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در دوره آموزشي مقررات فرودگاهي بر اساس پارت ADR تاکيد کرد که بر اساس مقررات و قوانين جديد ملي، مدير فرودگاه مسوول اصلي اجراي مقررات و حفظ شرايط ايمني فرودگاه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، حسین اسفندیاری در دوره آموزشی مقررات فرودگاهی براساس پارت ADR که امروز(پنجم آبان) با حضور مدیران فرودگاه های کشور برگزار شد، با تاکید بر اینکه مدیران باید به مقررات جدید ملی فرودگاه ها (ADR) به طور جدی توجه کنند، گفت: در ADR که دارای تفاوت هایی با انکس 14 است، نحوه الزام ها و تعهدات و بر عهد ه گرفتن مسوولیت ها در حوزه مقررات فرودگاهی و ایمنی مشخص می شود.

عضو هیات مدیره و راهبر پیاده سازی ADR در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: در هر بخش از مقررات فرودگاه ها و ایمنی مدیر فرودگاه مسوول است و باید به اجرای مقررات برای حفظ شرایط ایمن با استفاده از منابع انسانی بپردازد.

وی با تاکید بر اینکه باید ایمنی و ADR به طور دقیق تعریف و برای مدیران فرودگاهی تبیین شود، گفت: باید در حوزه ایمنی و مقررات فرودگاهی از دانش روز بهره ببریم.

در ادامه، محمد سعید شرفی و میثم شاکر آرانی به تدریس مباحث مرتبط با ADR  (قوانین و مقررات جدید ملی فرودگاهی) شامل معرفی ADR و تشریح ساختار مدیریتی بر اساس این پارت و نیز الزامات نیروی انسانی و آموزش در این حوزه پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری