خبر خبر

حمايت نمايندگان مجلس از توسعه فرودگاه آبادان/ بازديد مسوولان شهري از پروژه هاي در حال احداث فرودگاه
نمايندگان مردم آبادان در مجلس شوراي اسلامي آمادگي خود را براي هرگونه حمايت لازم از اجراي طرح هاي فرودگاهي اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه آبادان، پروانه سهرابی، مدیر فرودگاه در جلسه ای با حضور نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات انجام شده و همچنین طرح های برنامه ریزی شده آینده توضیح داد و همکاری همه جانبه و جهادی همه ارگان‌های مرتبط با فرودگاه را خواستار شد.

همچنین  نمایندگان آبادان ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده تا کنون، آمادگی خود را برای هرگونه اقدام و پیگیری اعلام کردند.

خبر دیگر اینکه، جمعی از مسوولان شهري آبادان از جمله امام جمعه، فرماندار ویژه، رییس اداره آبفا، رییس شورای شهر و همچنین فرماندهان سپاه و پلیس فرودگاه از پروژه هاي در حال احداث فرودگاه آبادان بازديد کردند.

در جریان حضور مسئولان شهری به بررسی معضلات و مشکلات مرتبط با ارگان ها و سازمان های مختلف شهر و همچنین بازدید از پروژه های در دست احداث و روند بازسازی و بهسازی فضای ترمینال مسافری فرودگاه پرداخته شد.

همچنین، طی جلسه یی پروانه سهرابی، مدیر فرودگاه آبادان، به ارائه گزارش و نقشه جامع آینده پروژه های در حال احداث فرودگاه آبادان پرداخت.

در پایان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور امام جمعه آبادان ضمن تشکر و قدردانی فراوان از زحمات صورت گرفته در فرودگاه، از ادارات و ارگان های مربوطه، همکاری همه جانبه با فرودگاه را خواستار شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری