خبر خبر

تاکيد اسفندياري بر تسريع در توسعه ترمينال داخلي فرودگاه مشهد
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور در محل پروژه توسعه ترمينال پروازهاي داخلي فرودگاه مشهد، از نزديک بر روند اجراي کار نظارت و بر همت والا براي تسريع در اجراي پروژه، بر اساس زمانبندي تعريف شده تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی، حسين اسفندياري، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به همراه حسین صادقی، مصطفي صفايي، معاون عمليات فرودگاهي و محمدرضا زحمتكشان، سرپرست اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها از پروژه هاي اجرايي شهید هاشمی نژاد فرودگاه مشهد بازديد کرد.

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران با حضور در محل پروژه طرح توسعه ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه مشهد از نزديك بر روند اجراي كار نظارت و بر همت والا برای تسريع در اجراي پروژه بر اساس زمانبندي تعریف شده تاكيد كرد. با اجرایی شدن این پروژه حدود 12 هزار مترمربع به فضای ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد اضافه خواهد شد.

این پروژه در فاز ابتدایی در دو طبقه با کاربری ترمینالی احداث می شود و طبقه های همکف و طبقه اول این ساختمان به ترمینال پروازهای داخلی فعلی متصل خواهند شد.

همچنین اسفندیاری در نشستی با حضور پیمانکاران و مشاوران پروژه در دفتر مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی، به بررسی وضعيت پروژه های ساخت فرودگاه گناباد و احداث ساختمان سپاه پرداخت.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری