خبر خبر

شرکت فرودگاه ها مقام نخست در خدمت رساني به ايثارگران در وزارت راه و شهرسازي را کسب کرد
مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از کسب رتبه نخست توسط شرکت در خدمت رساني به ايثارگران در ميان شرکت ها و سازمان هاي زيرمجموعه وزارت راه و شهرسازي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رضا فرهبد در گردهمايي مديران فرودگاهي و ستادي كشور با اعلام اين خبر عنوان كرد: اخيرا مشاور وزير راه و شهرسازي در امور ايثارگران در نشستي با مشاوران مديران عامل زيرمجموعه وزارت راه و شهرسازي ضمن اعلام كسب مقام برتر توسط شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ارايه خدمات به ايثارگران از توجه مدیرعامل و هیات مدیره شرکت فرودگاه ها قدردانی کرد.

مشاور مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در امور ايثارگران افزود: يكي از مهمترين فعاليت هاي انجام شده در دفتر امور ايثارگران شركت جلب موافقت مديرعامل محترم براي پرداخت وام به ميزان 25 درصد بالاتر از ساير كاركنان به قشر ايثارگران همكار بود.

وي همچنين گفت: از اقدام هاي ديگر دفتر رسيدگي به امور ايثارگران، ترتيب دادن برنامه هاي ديدار مديرعامل و هيات همراه با خانواده معظم شهداي صنعت فرودگاهي و نيز تحقق پرداخت وام قابل توجه به خانواده محترم شهدا بوده است. البته در برخي از فرودگاه ها هنوز محقق نشده كه اميدواريم با توجه به دستور معاون توسعه شركت در اين زمينه سريعتر اقدام شود.

فرهبد از حذف واسطه هاي ارتباطي ميان دفتر و ايثارگران خبر داد و افزود: براي ارتباط آسان و بي واسطه ايثارگران تمام فرودگاه هاي كشور با مشاور مديرعامل در امور ايثارگران شماره داخلی 8080 را در اختیار همكاران محترم قرار داده ايم.

وي به ديگر اقدام هاي دفتر امور ايثارگران مانند تحقق تبديل وضعيت ايثارگران با قرارداد كارگري با مدرك تحصيلي ديپلم به بالا به قرارداد مشخص و پرداخت صد در صد هزينه هاي درماني و احتساب مدارك تحصيلي ايثارگران از تاريخ اخذ مدرك اشاره و عنوان كرد: با پيگيري هاي انجام شده، 30 درصد از مجوز آزمون استخدامي ابتداي سال 1399 به ايثارگران اختصاص خواهد داشت.

فرهبد همچنين خطاب به مديران ستادي و فرودگاهي گفت: بنابر هماهنگي صورت گرفته با مديرعامل شركت پيش از ارجاع ايثاگران به واحدهاي حراست، گزينش، رسيدگي به تخلفات و يا تغيير پست و جايگاه اداري ايثارگران در اداره منابع انساني لازم است با مشاور مديرعامل در امور ايثارگران مكاتبه شود.

وي در پايان از توجه مديرعامل شركت به حقوق و خواسته هاي ايثارگران و خانواده هاي معظم شهدا قدرداني كرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری